Stranger Things

• USA Stranger Things
Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, (2016–2024), 36 h 1 min (Minutáž: 42–150 min)

Diskuze

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

SPOILER Song od Mobyho v tý nejemotivnější části mě totálně rozsekal. Po dlouhý době jsem měl namále se slzama.

na příspěvěk reagoval AppleCore

zazka

zazka (hodnocení, recenze)

co takto vytvorit iniciativu, aby ludia nejako dali najavo, ze druhu seriu chcu? :) napisat im niekde alebo co? :D

na příspěvěk reagoval Fordzy

Waca

Waca (hodnocení, recenze)

BackPa

Pribeh El mi pripomnel Minority Report, u myslenky "Upside Down" se brachove asi inspirovali Cernym domem a Temnou vezi od Kinga...je tam hodne podobnosti s ruznyma pribehama a to dohromady dava fakt origo pribeh :-)

KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

Kde vlevo dole? A ne, oficiálně prostě zatím potvrzeno nic nebylo. Napjatě čekám, kdy to oznámí, ale zkrátka nebylo.

Esgalnor

Esgalnor (hodnocení, recenze)

I kdyby to nebylo myšleno jen jako jedna série, od Netflixu zatím dali druhou sérii i seriálům s uzavřeným příběhem. Tady to sice uzavřeli ale něco načli a něco nechali otevřeno (Will, El). A po reakcí diváků i kritiků by bylo velký překvapení, kdyby tomu druhou sérii nedali.

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

Nemáte někdo odkaz na nějaký souhrnný zdroj, kde by byly vypíchnuté veškeré odkazy/aluze? Protože když i já (který k těmto věcem bývá obvykle slepý), vidím ty přímé citace a la úplně stejný záběr na vyplňování formuláře na psacím stroji apod., tak tam toho méně očividného musí být kvanta nespočetná...

na příspěvěk reagoval (mOnkey)

vteco

vteco (hodnocení, recenze)

K druhé sérii asi takto - "The hope is that it feels satisfying but that we left room and that if people respond to it we can go back into this world. But if we do get to go back, it's not a second season as much as a sequel."

KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

Ne, nebylo. Já opravdu nechápu, proč mají lidí potřebu psát do diskuzí nesmysly. Pokud nejde o záměrné trollení.

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

Potvrzená možná není, ale bude; to snad nikdo nepochybuje. A jak bude koncipována známo je, k tomu se Dufferové rámcově vyjádřili.

na příspěvěk reagoval KevSpa

Kotuc

Kotuc (hodnocení, recenze)

Davered

To je ale problem studii. Netflix by to najradsej nerobil. Ale ak to nespravia, tak mozu povedat dovidenia pravam na kopu veci.

Inac naozaj tam je toho malo co som to naposledy mal. Ked clovek pozeral serialy postupne za tie roky ako vychadzali, tak tam neni moc co kukat.

Kotuc

Kotuc (hodnocení, recenze)

Super serial, zlhtol som to za par dni. Uz je potvrdena aj 2. seria tak som zvedavy, ci bude time jump, alebo totalne ine postavy. Najlepsi bol ten tucny chlapec. 11 koniec bol trochu predvydatelny.

na příspěvěk reagoval KevSpa

(mOnkey)

(mOnkey) (hodnocení, recenze)

frajcz

Když to ohodnotíš tady, počítá se to k seriálu jako celku, pak můžeš hodnotit ještě jednotlivé série a epizody, ale nevím, jestli se nějak projevuje a přepočítává do celkového hodnocení, i když uděluješ hodnocení v těch podsložkách. Ten princip sám nechápu.

Sweat55

Sweat55 (hodnocení, recenze)

Mám tomu dát šanci i když z hororů mám většinou bobek? Je to hodně strašidelný, nebo spíše záhadný a mysteriózní? Já abych u toho nemusel měnit spoďáry každejch pět minut.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Fyffy2000

Davered

Tak vidíš, jsme sice těžce OT, ale zrovna morální hledisko bych se spojením z VPN nevytahoval ,-) Dokud nebyly dostupní všude, tak ho potichu akceptovali, nyní jsou všude a není potřeba. Pravda, nedostaneš se k obsahu zámořského (byť stále jsou někteří provideři VPNek, přes které to jde/ či v květnu ještě šlo). To mizení mi nepřijde, jsou stránky, kde upozorňují, co půjde pryč a tam se to mění tak rychle, že to stejně nejde stíhat. Tohle mi více vadí u HBO Go, tak to létá raz dva...

Našel Marvel režiséra pátých Avengers?

Našel Marvel režiséra pátých Avengers?

včera

Marvel potřebuje hit jako sůl. Poslední díla jako Ant-Man a Wasp: Quantumania nebo Marvels byla přijata s nemalými rozpaky a ani na streamu komiksové studio příliš neoslňuje tak, jak bylo dříve u… (více)

Netflix chystá americkou Korunu

Netflix chystá americkou Korunu