Blair Witch: 20 let poté

• USA Blair Witch (více)

20 let po záhadném zmizení Heather Donahue a jejího filmového štábu v burkittsvillských lesích se její bratr vydává na místo činu. Spolu se skupinou přátel je odhodlaný zjistit, co se tenkrát skutečně stalo. Jenže jejich výprava od začátku nejde podle plánů. Atmosféra houstne, ve tmě někdo čeká a z lesa není podle všeho úniku... (Magic Box)

Diskuze

Avathar

Avathar (hodnocení, recenze)

Pítrs85

ja som predsa len dúfal, veril som Wingardovi, aj tomu, že trailer len klame telom a že to bude mať úplne iný tón. a že tie oslavné výroky z recenzií neboli len reklamou. ale stále sa na to celkom teším, dobrá jednohubka z toho stále môže vyliezť... ale ako vravíš - očakávania zmrazené.

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Bluntman

O tom už jsem upřímně něco slyšel, ale je mi to u prdele kdo a nebo co on je a nebudu ho krmit to fakt nemám v plánu ;-)

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Psychor hororu rozumí jako málokdo zde. O tom, zda je expert, rozhoduje chápání a užití tohoto slova. Samozřejmě že expertem v pravém slova smyslu nejspíš není, takových lidí je pár na světě, například lidé, kteří píší do uznávaných periodik, publikují knihy apod. Dnes se ale tento výraz používá dosti volně, expertem je prakticky ten, kdo něčemu rozumí nadprůměrně, kdo publikuje v populárních časopisech, na aspoň trochu respektovaných webech apod. V takovémto významu Psychor pochopitelně expertem je, o tom není nutno vést debatu.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, GigaPudding

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

je to Deratizer, on se mi takhle mstí, za to že sem ho nechal v roce 2013 zabanovat, protože se choval agresivně jako psychopat

Psychor (hodnocení, recenze)

BloodyBeast

Zřejmě budeš potřebovat brýle. V každé druhé diskuzi mě uživatelé, které mnohdy vůbec neznám, označují za hororového experta. Myslíš tedy, že se jedná o náhodu?

na příspěvěk reagoval m.abrams

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Psychor

Promiň ale kdo o tobě kdy řekl že jsi uznávaný hororový odborník, nikdy v žádné diskuzi jsem to neviděl, možná jsem to jenom přehlédl, ale fakt nevím jako, ale taky mám mimochodem ten pocit že ze sebe děláš něco co fakt nejsi a s takovým přístupem ani nikdy nebudeš... promiň.

na příspěvěk reagoval Psychor, Bluntman

Nivenx

Nivenx (hodnocení, recenze)

Je tu více fan hororů, kteří mají nakoukáno hodně, ale ani jeden z nás nedělá ze sebe "já jsem nejlepší a jedině moje názory jsou dobré"... každý z nás má přesto odlišné.

na příspěvěk reagoval Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

malylada

A ty jsi kdo, prosím tě? Nikdy jsem o tobě neslyšel. Asi jeden z těch, který se bláhově domnívá, že čím více zhlédnutých hororů, tím větší odborník. Tímto způsobem to opravdu nefunguje.

na příspěvěk reagoval malylada

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

lol :D

no tak aspoň že se psychor zabaví, když mu tu všichni tak usilovně dodáváte materiál :D

na příspěvěk reagoval mm13

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Psychor

Čím sa meria aktivita diskusie keď nie počtom príspevkov? A na otázky do pošty predsa nemusíš reagovať inak, ako odkázaním na patričnú diskusiu. Ešte niečo?

Záhada Blair Witch má pokračování

Záhada Blair Witch má pokračování