Annabelle 2: Zrození zla

• USA Annabelle: Creation (více)

Annabelle 2: Zrození zla je pokračováním velmi úspěšného hororu z roku 2014 „Annabelle". Výrobce panenek se svou manželkou přijmou několik let po tragické smrti jejich dcerky do svého domu řádovou sestru a několik dívek ze zavřeného sirotčince. Zanedlouho se stanou terčem aktivit Annabelle, posedlého výtvoru výrobce panenek. (Vertical Entertainment)

Diskuze

Uživatel Stallone smazal svůj příspěvek.

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Je to ale od patnácti let.... takže nevím, jak ty se na to dostaneš.

Uživatel ARI50 smazal svůj příspěvek.

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Já třeba nechápu jak někdo může dát filmu Kruhy pět hvězd a taky to tu nikomu nepodstrkuju.

ARI50

Přesně. Potkal jsem dokonce týpka který mi řekl, že Matrix je naprostá hovadina a strašnej film a že nechápe, co na tom všichni vidí.

na příspěvěk reagoval ARI50

ARI50

Ano je pravda že každému se líbí něco jiného a s hodnocením máš také pravdu více například zde neuvěřitelně hrozně hodnocená skvělá The Witch. Za sebe nic proti jedničce neříkám že byla úplně špatná, ale za sebe ji nemohu označit jako dobrý horor.

na příspěvěk reagoval ARI50

ARI50 (hodnocení, recenze)

TheWhiteWolf , TomX2 , Psychor

Je těžké se ptám jaké to bude a jaké ne, taky jde o to co tobě se líbí a podobně já byl z jedničkou nad míru spokojen a jsem rád kde se uchýlila dvojka a jaký režisér ji dostal proč ne, a jsem rád že se to natočilo,  nikdy nedávám na procenta ani recenze vždy sám za sebe, ale zdejší expert přes hovna je chytrý on poradí i kdyby to byl režisér kraťasu tak to dotáhl dál jako ty a aspoň si může natočit film zato ty doma honíš přes kapesní p... a tady z nudy ze sebe děláš odborníka.

na příspěvěk reagoval TheWhiteWolf

TomX2 , Psychor , ambron

Děkuju všem za názor. Můj názor je ten, že určitě věřím že to bude na 100% lepší než jednička, režisér který natočil Lights Out což je dle mého velice povedený horor, tak věřím, že tohle se mu taky povede. Přeci jenom jak píše Psychor, tak jedničku točil kameraman což šlo vidět ve výsledku a dvojku točí někdo, kdo už natočil slušný horor.

ambron

ambron (hodnocení, recenze)

TheWhiteWolf

verím, že dvojka bude lepšia ako jednička... napríklad kritik The Hollywood Reporter Justin Lowe dal tiež Sandbergovmu Lights Out skóre 60, Annabele dal 80...

na příspěvěk reagoval TheWhiteWolf

TomX2 (hodnocení, recenze)

Annabelle 1: IMDB 54% cca 93 200 hlasov.. Annabelle 2: IMDB 78% cca 650 hlasov.. Od 78% s toľkými hlasmi veľa neočakávam.. ešte to išlo do kín len v pár krajinách a časom sa to bez pochyby zníži na cca 65% ako pred nedávnom z 84 na 78%.. k tomu si ja nemôžem zobrať k srdcu názor od neznamého človeka, ktorý napísal krátku, trojriadkovu recenziu z ktorej sa aj tak veľa nezoberieme.. myslím, že to môže byť lepšie ako jednotka no ťažko sa asi bude jednať o niečo originálne.. môžem sa ale mýliť, takže sa nebudem hrať na hororového experta (hovno sa o hororoch rozumiem, ale aj tak ich budem srať ďalej) a predvídať, či to bude katastrofa alebo film hodný na oscara.. samozrejme sa na to teším a dúfam, že sa mi to bude aspoň kus páčiť..

na příspěvěk reagoval TheWhiteWolf, ARI50

TheWhiteWolf (hodnocení, recenze)

Hele lidi myslíte si, že to dopadne dobře že to bude lepší než jednička, nebo že to dopadne stejně a nebo hůře?! podle mě určitě hůře jako jednička to dopadnout prostě nemůže.

na příspěvěk reagoval Psychor, ambron, ARI50

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Psychor

a oni zase neslyšeli o tobě, ale zatím co oni mají nějaké renomé, tak máš hovna na hlavě.......né počkat to sou tvoje vlasy

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

ambron

Heather Wixson? Norman Gidney? Ta jména jsem nikdy neslyšel a jejich rádobyodborné recenze podle toho také vypadají. Odevzdat mi podobný výpotek na mém hororovém semináři, tak jim okamžitě píšu efko. Vůbec bych se nedivil, kdyby se jednalo o zaplacené pisálky, tak jako v případě Get Out. I tam jsem nevěřícně kroutil hlavou nad oslavnými pětihvězdičkovými chorály, které ve výsledku absolutně nereflektovaly objektivní realitu.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Pilda17, ARI50

Hoyt , Pilda17

Ako hororový expert myslím (teda viem), že to bude fajn.. prvú časť som ešte nevidel, ale myslím že to skuknem spolu..

ARI50 , Yoshitsune

Čo iné ako filmového experta na všetko mu treba na internete robiť, keď ho má len na čuranie a so svojou demenciou sa v reálnom svete nikde nedostane?

Hoyt

Hoyt (hodnocení, recenze)

Byl jsem celkem zklamaný, že se Sandberg pustil do pokračování špatné Annabelle ale částečně podle traileru a hlavně teď článku na moviezone, který odkazuje na zahraniční recenze se začínám těšit.

na příspěvěk reagoval Pilda17, TomX2

27.06.2017

Kdo natočí Shazama?

Kdo natočí Shazama?

20.02.2017

Studiu Warner Bros. se zatím nepovedlo sehnat režiséry pro Flashe a Batmana, s Shazamem má ale o něco větší kliku. Dalšího superhrdiny od DC by se měl ujmout David Sandberg (Zhasni a zemřeš), jehož… (více)

PF 2017

PF 2017