Reklama

Reklama

Annabelle 2: Zrození zla

  • USA Annabelle: Creation (více)
Trailer 3

Annabelle 2: Zrození zla je pokračováním velmi úspěšného hororu z roku 2014 „Annabelle". Výrobce panenek se svou manželkou přijmou několik let po tragické smrti jejich dcerky do svého domu řádovou sestru a několik dívek ze zavřeného sirotčince. Zanedlouho se stanou terčem aktivit Annabelle, posedlého výtvoru výrobce panenek. (Vertical Entertainment)

(více)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Psychor

koukám že už ti zase lépe, tak to abych tě zase začal to svoje, ty se zase pak zblázníš a bude zase chvilku klid, co ty na to ? 

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

Odurko

Annabelle 2 nemohlo od totálního fiaska uchránit vůbec nic. Když studio oznámilo jména režiséra a scénáristy, bylo o propadáku naprosto jasno. Hororový laik, který pravidelně sleduje brakové horory na TV Barrandov, bude Annabelle 2 nejspíše hodnotit pozitivně a dokonce hovořit o jakési atmosféře, ale odborné veřejnosti, která dennodenně přichází do styku s horory té nejvyšší kvality, přijdou na mysl spíše slova o komičnosti mnoha scén a ve výsledku hororu, který nevystraší ani malé dítě.

na příspěvěk reagoval Dudan54, Nikar, Yoshitsune, Odurko, ARI50

Odurko

Odurko (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Ja som chcel len tým naznačiť, že SONY by podľa mňa na nič také neprišli. Každý by si to tak prial, pretože by to zachránilo jakš takš povesť toho filmu. A ja tiež.

na příspěvěk reagoval Psychor

ARI50

ARI50 (hodnocení, recenze)

beba789

ale zas to tak neber vážně už je to vyřešené tak to neotvírej a nevím že bych byl jediný kdo se zblázni já se klidnej :)

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

ARI50

Tak někomu se nelíbí Annabelle a ty se můžeš zbláznit... Tak já ti házím zase přiklad kdy se můžu zbláznit já když vidím kolik si tomu dal :-D

na příspěvěk reagoval ARI50

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Odurko

U hororu neresim jestli jsou postavy zvedavy a chodi, tam kam musi. Pokud by to bylo dle realnosti, tak se ja po prvnim pocitu ducha sbalim a odjedu takovou rychlosti, ze to nikdo nevidel. Je to horor a tak zvedavost k tomu patri. To bych se mohl take sroutat v tom, proc ta nejmladsi holcicka spala sama v pokoji a tak dale. Mela uz strach, ale presto tam spala, ja bych urcite sam nespal. Nerad se ale stouram v tak banalnich vecech u hororu, jde o jine veci a ty jsou povedene. Atmosfera, lekacky, napeti, kamera a hudba. To jsou veci, ktere se daji s prehledem pochvalit.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Odurko

no proč by ne ? to klišé mohli udělat schválně, aby za klišé schovali pak něco jiného, proč by to nešlo ? 

na příspěvěk reagoval Odurko

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

tak jasně že klišé, tam bylo, ale přišlo mi to jako by tam bylo schválně dané aby odvedlo pozornost od něčeho velkého, co pak přišlo, takže to byla taková jako hra 

na příspěvěk reagoval Odurko

Odurko

Odurko (hodnocení, recenze)

Pilda17

Ona by to nebola sranda, keby sa nedali tomu diablovi pred nosom zatvoriť dvere alebo ho klepnúť po prstoch. Poprípade iba samoúčelné konanie postáv a samy sú hrdinovia ako z komixov a vždy idú tam, kde ich chce ten horor mať. 

 

Remeselne je to zvládnuté výborne ale je to plné klišé a slabšieho scenára. Som zvedavý na IT. 

na příspěvěk reagoval Pilda17

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ono celý ten dům a to okolí bylo prostě takový divný, i kdyby tam nebyl ten démon, tak jako by tam kdysi něco dřív bylo, něco hodně zlého, takže jako chci víc takových filmů 

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Asi jsem koukal na jiny film, jako komedii jsem to nevidel, ale tak kazdy clovek jina chut a jiny pohled. Ja se spis u prvni lekacky pod schody malem zesral, ale udrzel jsem to nastesti.

na příspěvěk reagoval Odurko

ARI50

ARI50 (hodnocení, recenze)

Odurko

ale můžeš napsal ti někdo že ne ? ale těch uderu dostal víc pro mě byl povedený a končím tuhle diskuzi neber si to k srdci :-D

na příspěvěk reagoval Odurko

Odurko

Odurko (hodnocení, recenze)

ARI50

Tak potom? :D Ty môžeš na nás reagovať ale my na teba nie? Ja som si to odôvodnil, to že tvoj film dostal ďalší bolestný úder a ty už máš z toho vlasy dupkom ale nikoho nezaujíma. 

na příspěvěk reagoval ARI50

Související novinky

Annabelle se vrátí

Annabelle se vrátí

29.04.2018

Svět momentálně oslavuje propojený filmový vesmír od Marvelu, který čítá už 19 filmů. Jak asi víte, většině konkurenčních pokusů se příliš nedaří. Pokud byste ale hledali největší výjimku, dostanete… (více)

V zajetí démonů potřetí

V zajetí démonů potřetí

27.06.2017

Alfou a omegou dnešního Hollywoodu jsou propojené filmové vesmíry. U Star Wars nebo Marvelu šlapou na jedničku, jinde se více či méně klopýtá. Naposledy se trochu spálil vesmír s klasickými monstry,… (více)

Kdo natočí Shazama?

Kdo natočí Shazama?

20.02.2017

Studiu Warner Bros. se zatím nepovedlo sehnat režiséry pro Flashe a Batmana, s Shazamem má ale o něco větší kliku. Dalšího superhrdiny od DC by se měl ujmout David Sandberg (Zhasni a zemřeš), jehož… (více)

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Zažili jsme i lepší roky než 2016. Nejen co do počtu ztráty lidí, kteří přinesli světu něco hezké a hodnotné, či do počtu překvapivých a znejisťujících politických událostí. On ten rok s šestkou na… (více)

Reklama

Reklama