Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Diskuze

Ouwen

Mno pro mě je to velkej sympaťák, něco jako Gary Daniels oba dva nejsou kdovíjaký herci, ale přesto, žeru každý jejich gesto, každej pohyb u těhlech dvou mi na hereckých schopnostech až tak nesejde i když budu se klidně hádat, že oba dva aspoň minimální charizma mají na rozdíl od těch všech ksichtů z MMA a já nevím odkud ještě kteří dneska houfně zamořují akční filmy.

Wacoslav1

No vidis, to je na tom prave to najlepsie a ak to nepouziju, tak potom ten film odjebem.

Holt na mna klise arenoviek stale funguje na sto percent.

Ty mas zase rad chujoviny v ktorych lovia hlavneho hrdinu. Preto ti sadol Hard Target 2 aj ked akcia tam za vela nestoji.

Ouwen (hodnocení, recenze)

právě ford mě nejvíc děsí. nehodí se mi to tam.. záporák pro finální fight mohl bejt Eric Jacubus, ten by těch 5 minut uhrál a byl by to vyrovnanej fight

Lacike

U mě to zaručeně zkurví až to klišé kdy bude velký hovado 10 minut řezat Boyku kterej pak polomrtvej zázračně vstane a pochopitelně vyhraje, na tohle už začínám mít alergii u Kicboxera jsem ten závěrečnej nekonečnej souboj už ani nebyl schopnej dokoukat.

Ouwen

To byla nadsázka, neber všechno tak vážně :-) já od toho neočekávám nic. NBD 3 a Kickboxer mi potvrdil, že arénovky už nemají v dnešní době budoucnost, proto od začátku k tomuhle přistupuji z jistou skepsí, ale Scott je i tak frajer a místo v mojí topce už si zajistil.

Wacoslav1

pokud očekáváš arénovku desetiletí, tak budeš zklamanej. já od toho očekávám důstojné pokračování, ale nevěřim že to bude lepší než trojka ;)

Ouwen

Tak dobře nebudeme ti my kverulanti kazit tvou natěšenost :-) fakt je, že já z toho začínám mít stejný obavy jako Laco, ale třeba se spleteme a bude to arénovka desetiletí!

na příspěvěk reagoval Ouwen, Lacike

Ouwen

No uvidime. Ja sa tesim hlavne na Brahima Achabbakheho. Pozrel som si s nim nejake demo zostrihy na youtube a je to frajer. V Ninjovi 2 dokonca dubloval v niektorych akrobatickych kuskoch Adkinsa.

Lacike

Už ve trojce Boyka plápolal v depresích. Smutné pohledy na kolega Turbu, jak byl zpráskán, na kameru projevoval spoustu empatie, říkám k Boykovi prostě přistupuje jinak. ale je to věc názoru. moje výhoda je ta, že očekávám, že během průběhu bude opět filozofovat a až nastoupí do ringu, bude opět mega nasranej. takže bych mohl dostat to co chci

na příspěvěk reagoval Lacike, Martin741

Wacoslav1

žádnej pořádnej trailer? děláš si srandu? to tam chceš vidět všechny bojové scény? to co nám bylo ukázáno vypadalo prvotřídně

Ouwen

Ja sa bojim, ze neuhra. Ako Boyka bol doteraz nonstop nasraty, co je jedina poloha, ktora Adkinsovi ide. Ale akonahle hadze smutne pohlady jak pes, tak to vôbec nefunguje.

A naviac ho nebude istit ani Florentine.

Zacinam mat z toho zly pocit.

Ale nechcem ti kazit ocakavania. Este aspon pol roka sa mozeme tesit.

Ouwen

Tak kde to vázne? Posouvají to už dobrýho půl roku, pořádnej trailer furt nikde, to nevěstí nic dobrýho.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Hlavně se modlete, aby to vůbec vylezlo. Já začínám mít fakt neblahý tušení, že Bulhar to zkurvil na celý čáře a Florentine se teď snaží zachránit co se dá :-)

Lacike

Uhraje. Ninja 2 neměl žádnej scénář, ale v U3 mu to všecko šlo. k Boykovi má hodně blízko, proto podle mě k němu přistupuje jinak než k ostatním rolím

Lacike (hodnocení, recenze)

Tak som si dal druhykrat Ninju 2 a Adkins tam hra zroneneho hrdinu a vôbec mu to nejde.

Pokial bude Boyka polovicu filmu smutne pozerat, lebo zabije svojho supera, tak to je v riti. To proste Adkins neuhra.

Lacike

No jasne, najlepsi termin. Aj tak to skonci na torrentoch, tak neviem co riesia. A Adkinsova posledna veta je fakt povzbudzujuca. Veri v prvu stvrtinu budúceho roka. Takze mame cakat az do marca???? Nato sa mozem vysrat, uz teraz ma odomna film 1 hviezdu z hodnotenia dole za tu saskaren.

Lacike (hodnocení, recenze)

We touched briefly on Boyka before and we are always asked when we can expect to see Boyka: Undisputed released?

Adkins: Nothing is set in stone and I realize it is really frustrating for people because we released the trailer a long time ago, but the reason for the delay is Millennium (the production company) wanted to get the best release for the film so they make money on it. It doesn't help that the others were torrented, but I believe it will be out in the first quarter of next year.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

No nezbejvá než doufat, že to neposerou. Zatím budeme muset vzít za vděk Kickboxerem (pokud i toho neposunou)

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Tak adkins bol fanusik JCVD takze mozno si berie preiklad z Eagle path (ci ine z tych 50 nazvov) na ktore cakame uz asi dekadu.

m.a.t.o.

Tak asi doladuju CGI. Nezda sa to, ale tento typ filmov je ich plny. :)))

Ostava nam len verit, ze to nema nic spolocne s kvalitou, ale ze sa z toho snazia nejakym spôsobom vytrieskat viac prachov.

Mozno chcu predat prava nejakej TV alebo nieco v tom zmysle.

Lacike

Dobre, ale ked termin kolidoval s Hard Target, tak Boyku presunuli na oktober. Preco ho presunuli zase? A kto im zaruci, ze v januari nebude kolidovat s dalsim Adkinsovym filmom? Potom mozu premieru posuvat az kym Adkins nezomrie.

Mozno hej a mozno nie.

Mne uz predtym nedavalo zmysel, ze Boyka a Hard Target 2 maju vyjst hned po sebe.

Takze mozno len nechcu aby sa divaci Adkinsa prezrali a tieto videopecky si kradli torenty.

Divaci s FUPkom by si museli vybrat, ktoru pecku si stiahnu. :)

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Podla imdb je premiera presunuta na 17. januar 2017 ... smrdi to riadnym pruserom. Florentine asi po svojom bulharskom synovcovi prestrihava cely film.