Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Diskuze

Ouwen

Myslím, že tento film mnoha lidem nesedne a bude je to spíše nudit. V rámci možnosti to byla natočeno dokonale.

mzss1

Magii jsem neviděl a ani nechci, neláká mě to v ničem. Ale čtu, že Arnold hrál solidně.. já to zkusim časem.

Ouwen

Jako těžko říct, podle mě je to jen pro hrstku skalních. Pokud tě bavila Maggie, tak ti možná sedne i tohle. Pozitivní bonus je, pokud o té letištní tragédii nic nevíš, konec tě možná trochu překvapí. Není to žádná velká pecka, je to prostě solidně natočené drama dle skutečné události, které si na nic nehraje. Arnold zahrál dobře.

Ouwen

Jop, titulky se poslední dobou dělají nějak rychle. :D Už mám i Aftermatch za sebou. :D

mzss1

Problém je, že titulky na cz budou určitě rychle, ale já nemám trpělivost..... :D

Deyw

neodpustím tvůrcům, chybí tam můj oblíbenec Gaga....... kdo tam bude žrát mrkve?

Ouwen

Já vím, s ajinou nemám problémy, jen je tohle jeden z mých nejočekávanějších filmů, tak nechci přijít ani o jedinou hlášku či slovo. :))

na příspěvěk reagoval Ouwen, Martin741

Deyw (hodnocení, recenze)

iam juri best fajtr in d world :D na to fakt staci jen vedet par vet.. :D

mzss1

Já jo, anglický. Pochybuju, že ten film nabídne úžasnou slovní zásobu, je to béčko a scénář bude hodně jednoduchej, takže anglické titulky to jistí :D

Deyw (hodnocení, recenze)

uz je to venku.. :D zazrak se stal skutecnosti :D ted aby to nebyl sranec

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Germany 31 May 2017 (DVD & Blu-ray premiere)
France 31 July 2017 (Blu-ray premiere)
USA 1 August 2017 (DVD & Blu-Ray release)

Boyka nevyjde, už ted je zamčená spolu s filmem EAGLE PATH. :-(

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Minuly rok bol v znameni Seagala. Tento rok ovladne Lundgren a buduci zase Adkins, ktory ma s Boykom v postprodukcii uz 5 filmov. Takze tento rok Boyku neocakavam.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Lateef

22 September 2016 (USA) to je ta premiera z festivalu. Cize evidentne opat aprilovu premieru zrusili a asi hladaju novy termin. Tak ci onak, uz ani neverim, ze ten film niekedy uvidime