Režie:
Whit StillmanScénář:
Whit StillmanKamera:
John ThomasHudba:
Mark SuozzoHrají:
Chloë Sevigny, Kate Beckinsale, Chris Eigeman, Mackenzie Astin, Matt Keeslar, Robert Sean Leonard, Jennifer Beals, Matt Ross, Tara Subkoff, Burr Steers (více)Obsahy(1)
Dvě krásné dívky, bývalé spolužačky z univerzity, unikají před nudnou prací v nakladatelství a odporným bytem do jednoho z nejpopulárnějších disco klubů ranných 80-tých let. Sláva disco už pomalu upadá a do hudby a módy začíná vanout svěží vánek stylu New Wave. (oficiální text distributora)
Hrají
Chloë Sevigny
USA
Nejlepší filmy:
Kluci nepláčou (1999)
Dogville (2003)
Zodiac (2007)
Kate Beckinsale
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Ladies & Gentlemen: The Best of George Michael (1999) (video kompilace)
Mnoho povyku pro nic (1993)
Sama proti temnotě (1991) (TV film)
Chris Eigeman
USA
Nejlepší filmy:
Gilmorova děvčata: Rok v životě (2016) (seriál)
Cesta do války (2002) (TV film)
Kopanec a křik (1995)
Mackenzie Astin
USA
Nejlepší filmy:
Harrison Bergeron (1995) (TV film)
Sexuální praktiky pozemšťanů (1999)
Wyatt Earp (1994)
Matt Keeslar
USA
Nejlepší filmy:
Otázky a odpovědi (1994)
Živě z Bagdádu (2002) (TV film)
Dům v růžích (2002) (seriál)
Robert Sean Leonard
USA
Nejlepší filmy:
Společnost mrtvých básníků (1989)
Swing Kids (1993)
Mnoho povyku pro nic (1993)
Jennifer Beals
USA
Nejlepší filmy:
Průšvih (1992)
Porota (2003)
Čtyři pokoje (1995)
Matt Ross
USA
Nejlepší filmy:
12 opic (1995)
Tváří v tvář (1997)
Dobrou noc a hodně štěstí (2005)
Tara Subkoff
USA
Nejlepší filmy:
Lepší už to nebude (1997)
Maniak (1996)
Prci, prci, prcičky (1999)
Burr Steers
USA
Nejlepší filmy:
Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)
Gauneři (1992)
Narušitel (1989)
Michael Weatherly
USA
Nejlepší filmy:
Ally McBealová (1997) (seriál)
Životní příběh Natalie Woodové (2004) (TV film)
The Specials (2000)
Leslie Lyles
Nejlepší filmy:
Muž na Měsíci (1999)
Černá labuť (2010)
Wall Street (1987)
Taylor Nichols
USA
Nejlepší filmy:
Babylon (2022)
A Year in Mooring (2011)
Velké dítě Gideon (1998)
Edoardo Ballerini
USA
Nejlepší filmy:
Ripper Street (2012) (seriál)
Quarry (2016) (seriál)
Experimenter (2015)
Scott Beehner
USA
Nejlepší filmy:
Sladký ničema (1999)
Gangster Squad – Lovci mafie (2013)
The Poughkeepsie Tapes (2007)
Debbon Ayer
USA
Nejlepší filmy:
Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)
Procitnutí v Garden State (2004)
Ethan Frome (1993)
Sonsee Neu
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Zajíček bez oušek (2007)
Místo činu (1970) (seriál)
Dokonalý plán (2007) (TV film)
David Thornton
USA
Nejlepší filmy:
Zápisník jedné lásky (2004)
Je to i můj život (2009)
Tady a tam (2009)
Kathleen Chalfant
USA
Nejlepší filmy:
Kinsey (2004)
Class Rank (2017)
Bouře století (1999) (seriál)
Mark McKinney
Kanada
Nejlepší filmy:
Sněhový dort (2006)
Nejsmutnější hudba světa (2003)
Nesprávný muž (1997)