tron

Vynikajúci krátkometrážny počin podľa Liebesmanovho a Krugerovho scenára je (oveľa) lepší, ako celý (americký) KRUH 2. Dej ukazuje posledných sedem dní chlapca z úvodu dvojky, jeho počiatočné predrogovanie hypnotickými halucináciami, spôsobenými dobrovoľným pozretím prekliatej VHS. Už po niekoľkých dňoch sa očarenie novým pohľadom na svet zmení na totálny krach duševného zdravia. V posledných minútach siedmeho dňa... Viac v mojej recenzii na Studna.net: http://www.studna.net/reviews/681/ ()

korbitch22

Vynikající spoiler mezi prvním a druhým dílem, 16 minut našlápnuté atmosféry vyrcholíc hodně luxusním finále.První Kruh (americký) je jeden z nejúžasnějších hororů poslední dekády a i přesto, že dvoika byla o dost slabší, pořád je v téhle sérii mrazivý potenciál a já se těšim na 3D pičo jak sviň.75%.Prdel je, že tenhle kraťas je nejlepší Liebesmanův film vůbec. ()

Makky

Otázkou je, ako by vyzeral námet tohto kraťasu v plnohodnotnej filmovej podobe, respektíve či by to bolo lepšie pokračovanie (v tomto prípade prequel), akým je Kruh dvojka. Hoci som osobne s druhou časťou nemal výraznejšie problémy, bolo by zaujímavé sledovať príbeh práve tohto snímku. Rings ma potešili a patrične navnadili na svojich dospelých kamarátov. ()

Hellknight12

Ide o krátky film, ktorý má 16 min a ja ho mám na DVD ako bonusový materiál k filmu Kruh 2. Príbeh sa odohráva medzi filmami Kruh 2002 a Kruh 2 2005. Dalo by sa povedať, že sa jedná o krátku prequelovu časť, ktorá je za mňa veľmi dobre napísaná, zahraná a hlavne spracovaná. Celý film: https://m.youtube.com/watch?v=n1NDuV5TVaM&t=4s Tento krátkomontážny film môžem len odporučiť. Celkové hodnotenie za mňa je 85%. ()

pornogrind

Tenhle bonusovej kraťas se ke mě dostal až teď, kdy co nevidět přijde do kin celovečerák se stejným názvem. Po dokoukání jen nevěřícně koukám na zdejší ( kladný) hodnocení, který absolutně nechápu. Pro mě to byla celkem provar, kterej nenabízí nic novýho a jen mě ujistil v tom, že duchařinám tohodle typu už dávno odzvonilo. Takže jsem docela zvědavej s čím přijdou celovečerní Kruhy. Nic moc dobrýho od toho určitě nečekám. ()

• Jedná se o bonusový materiál k filmu Kruh 2 (2005). (R´Hell)