Pach krve 4: Krvavý počátek

• Česko Pach krve: Krvavý počátek (více)
všechny plakáty

Skupina vysokoškolských studentů, kteří uvízli ve vánici, nachází útočiště v opuštěné nemocnici. Tu však obývá rodina vraždících kanibalů. Izolované sanatorium uprostřed divočiny v Západní Virginii je opuštěno od chvíle, co se podařilo uprchnout venkovské rodině kanibalů, která se zatoužila pomstít svým věznitelům. O několik desetiletí později hledá v oné nemocnici skupina vysokoškolských studentů útočiště před sněhovou vánicí, jež jim zmařila plány na víkendové lyžování. Když se ale studenti setkají s bývalými pacienty sanatoria, mají jenom dvě možnosti – bránit se... nebo zemřít! (HBO Europe)

Diskuze

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune: Ja dal všem 5*, ale nezáleží na hodnocení ost. uživatelů, to je tvuj názor.

ondrej100 (hodnocení, recenze)

Všetky diely Pach krve boli dobre strašidelne a aj 2-ka.2-ka mi nepripadala ani trochu amaterska.Dlee videl si vobec 2-ku????

Dlee

Dlee (hodnocení, recenze)

Tohle bude hodně velkej průser.
Dvojka už byla přímo katastroifální
Nejlepší díl byl samozřejmě ten první jelikož šel i v kinech.
Dvojka nebyla zas tak špatná ale chvilkam byla trochu amaterská.

Ouwen (hodnocení, recenze)

ondrej100: Taky když koukáš na horor a nebojíš se, tak to není horor, motto hororrových fandů.

Ouwen (hodnocení, recenze)

sniper18: Voe Lesní duch je ještě ted slavnější než všechny 3 díli dohromady a texas 1974 je kult :D

t.mon

t.mon (hodnocení, recenze)

ondrej100: Tady je vidět, že nejseš na starý horory. Líbil se ti vůbec nějake horor starší 1990-?

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Ani jeden Pach krvi nemá absolútne nič spoločné so strachom, to sú skôr jednohubky s mutantmi. Ale ak mám pravdu povedať, Lesný duch a ani Texaský masaker nie sú o nič lepšie.

ondrej100 (hodnocení, recenze)

Ouwen: No ja som nenapsal že Pach krve je lepši než Lesní duch.Na Lesního ducha to nema to je jasne.Ale sorry ale Texaský masaker z roku 1974 bola sračka.To ani nebol horor ale sprosta komedia.Ja si myslim že pach krve su lepšie ako texaske masakre z rokou 1974.

Ouwen (hodnocení, recenze)

No já bych řekl, že Lesní duch byl o mrtě dost strašidelnější, než všechny díli pach krve, i texaský masakr 1974 měl lepší a víc gradující atmosféru.

ondrej100 (hodnocení, recenze)

Ja si myslim že všetky tri diely boli dost dobre a strašidelne.Ty zdegenerovani ludia su dobri.Dufam že to nebude posledny diel.

Matrine

Matrine (hodnocení, recenze)

Ltblue: na DVD vyšlo wrong turn 1, a 3. Dvojka bola vysielana iba v tv, ale na dvd nikdy nevysla. teda aspon u nas nie