Pach krve 4: Krvavý počátek

• Česko Pach krve: Krvavý počátek (více)
všechny plakáty

Skupina vysokoškolských studentů, kteří uvízli ve vánici, nachází útočiště v opuštěné nemocnici. Tu však obývá rodina vraždících kanibalů. Izolované sanatorium uprostřed divočiny v Západní Virginii je opuštěno od chvíle, co se podařilo uprchnout venkovské rodině kanibalů, která se zatoužila pomstít svým věznitelům. O několik desetiletí později hledá v oné nemocnici skupina vysokoškolských studentů útočiště před sněhovou vánicí, jež jim zmařila plány na víkendové lyžování. Když se ale studenti setkají s bývalými pacienty sanatoria, mají jenom dvě možnosti – bránit se... nebo zemřít! (HBO Europe)

Diskuze

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Keď sa tak pozerám na toho režiséra, tak ma len napadá, že tí kompetentní musia pôvodný Pach krvi neskutočne nenávidieť, keď jeho pokračovania zverujú tým najhorším z najhorších. To už radšej môže točiť Boll, ten je na tom o dosť lepšie.

Campbell

Campbell (hodnocení, recenze)

Jooooo podle traileru hodnotit film(ondrej jak jinak) , v tom případě řeknu jen to že to bude kravina.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

purity1711: Já sem hodil na potvrzení všechny plakáty, já hodil obsah, já hodil související filmy, já se o tohle fakt zajímám, ale nesoudím to předem..

Matrine (hodnocení, recenze)

t.mon: ja myslim ze tento film do kin nepojde pretoze na konci traileru pisu own it on DVD and BLU-RAY October 25th

Matrine (hodnocení, recenze)

t.mon: Moze byt. trailer je fakt svetovy tak uvidime co z toho bude. Uz aby to vyslo na DVD

ondrej100

ondrej100 (hodnocení, recenze)

Je možne že toto bude najlepšie hodnoteni diel!! Podla trailleru to bude bombaa!

Matrine (hodnocení, recenze)

Ouwen: ja ho neodpisujem pretoze sa mi pacili vsetky 3 diely ktore som ohodnotil 5 * a myslim ze stvrty diel bude rovnako dobry ako tie predosle. len si myslim ze hodnotenie inych uzivatelov bude ine

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Ani nezáleží kolik to bude mít % - To jde oto jak vy prožijete ten film.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Dlee

Dlee (hodnocení, recenze)

No nezlob se na mně ale 1 nemužeš srovnávat s 3.
Trojka byl uplnej odpad.
Dvojka byla dobrá ale některé záběry byli hodně amaterský.Prostě šlo vidět že je to videofilm.
Ani jeden díl se nemuže srovnávat s jedničkou

Příspěvek byl smazán administrátorem.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Ouwen: Na tie všetky filmy som sa veľmi tešil, ale vôbec ma to nebavilo. Obzvlášť Lesný duch, o ňom som počul samé legendy, aký je to kult a tak ma veľmi mrzelo, že som sa pri filme takmer celý čas cítil úplne trápne. Pre mňa absolútny brak. A Texaský masaker sa aspoň dal dopozerať bez ujmy na zdraví a kvôli krátkej dĺžke ma to ani nenudilo, ale raz mi to bohato stačilo, nenašiel som tam jedinú vec, za ktorú by si ten film zaslúžil pochvalu. Radšej si pustím o dva roky mladšieho Omena, ten je neporovnateľne kvalitnejší po všetkých stránkach. A z Pach krvi mám skutočne rád iba jednotku, tá sa mi páčila, zvyšok už boli len ako som spomínal obyčajné jednohubky, na ktoré sa už nikdy nepozriem.