Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

mzss1

Jako víš co z tohohle mám prdel. Stejně jako z lidí co pohrdají web ripy a dvdsceer. Podle mě jenom zbytečný pozérství a hraní si na filmový labužníky... Jako když je k dispozici koukatelná kvalita, tak fakt nevím proč jako vocas čekat nějaký další tři měsíce než někdo vydá milostivě exluzivní barvama zářící blů rej.

na příspěvěk reagoval mzss1, Madsbender

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

A nechtěli by jste 100000080p kvalitu? Jo tu vlastně ještě nevynalezli, tak to nic. Sorry...

na příspěvěk reagoval mzss1

Wysch

Wysch (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Mně posledně (u Serbuan Maut) přišlo předprodukční dývko tuším poslední týden v květnu. Takže předpokládám, že letos to bude podobně, což bude znamenat, že někdy kolem tý doby se to bude dát stáhnout v 1080p kvalitě :D

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ještě, že se můžu koukat na co chci a ohodnotit jak chci a nikdo mi do toho nemůže kecat. Titulky už máme, teď si na to jenom najít čas.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Už máme prvého lahôdkára, čo ohodnotil a vyčerpávajúco okomentoval

TheDarKnig

no hele já vim , že to bylo ke konci května a tahal sem to z ulož ta a kvalita , fakt se blížila blu-ray , byl to teda dvd rip , ale velice slušný

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Yoshitsune

no pokud vím, tak v květnu vyšla ta korsub ořezaná verze, ano obrazově kromě toho ořezání byla už fakt dobrá a kdyby něco takového vyšlo teď, bral bych to okamžitě, ale srovnávat to s blurayem.. To snad ani ne :)

mads: aha, děsivější než francouzské jídlo z vlastní nohy :D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Wysch

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

co sem koukal a že sem koukal všude , tak všude byl klasický cam rip , takže kvalita obrazu , zvuku a vůbec všeho , je špatná a koukat se na to nedá , takže fakt se počká a v květnu bude zase nějaká slušná kvalita , takhle to bylo i při prvním dílu , kdy v květnu taky vyšla velice kvalitní verze která se dala srovnat s blu-ray , tady to bude asi něco podobného

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

to ano, ale pokud ta wacoslavova verze fakt není cam ale něco jako R5 nebo webrip nebo tak.. tak to bych určitě uvítal, kdybych to odněkud stáhnout mohl. Ačkoliv bez titulků je to stejně na nic

na příspěvěk reagoval Madsbender

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

každopádně nestahovat tu 2,6 gb velkou verzi s TPB, je to sice velmi kvalitní cam, ale stále jenom cam. Jedinou výhodou je, že tam jsou i titulky přímo v obraze.. v obraze :D

na příspěvěk reagoval Madsbender

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Napsal jsem cam to není, ale tady asi někdo neposlouchá... Odpad? Proč boha jeho? já čekám, že to bude kvalitní řežba, jenom nesdílím tu tezi o akčním filmu roku, ale to si tu vlastně nesmím dovolit mít vlastní názor víme?

Wacoslav1

jo určitě ohodnoť cam rip , ta kvalita je úžasná prostě , úplně v pohodě vždyť o nic nejde , hele a abychom nechodili kolem horké kaše , dej tomu rovnou odpad napiš nějaký super cool koment a ať to máš z krku

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

A můžu si to pak dovolit ohodnotit? Aby tu někoho nešlehlo. Už jsem viděl jak to vypadá. Určitě to není cam, Blue ray sice taky ne, ale pro mě naprosto dostatečná kvalitka. Ještě sháníme aspoň ty Anglický titulky, jinak budu píču rozumět.

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

Inak tu vidno, že na tento film sa tešia poctivý užívatelia - inde by to už bolo zamorené niekoľkými desiatkami hodnotení.

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

tvl akorát nahazuješ udici ale už netaháš!:D sice to chci vidět co nejdřív ale počkám si na dobrou kvalitku!!

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou