Avengers: Endgame

• USA Avengers: Endgame (více)
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Diskuze

dragon94 (hodnocení, recenze)

Všichni pořád říkají, že to bylo, až moc vtipné a že to moc nesedí k té náladě po konci IW... Mně to moc nepřišlo. Vtipy začali, až ve druhé hodině co se začalo cestovat časem.

na příspěvěk reagoval Ratemus

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Ale jinak myslim, že tam Gamora určitě bude a film bude v jádru o tom jak si k nim hledá zase cestu a hlavně ke Star-Lordovi.

Další Střážci se hlavně budou jmenovat "Asgardians of the Galaxy" :D:D

Jarv

Ještě velkolepější a větší...tam jsou všichni pohromadě...cítil jsem se v kině podobně v euforii jako když přišel Rohan na pomoc Gondoru

AloeB

Netrolim je to logická úvaha stejně jako že tam vůbec být nemusí což bych já bral více než kdyby tam byla...místo ní tam může být Quasar například

na příspěvěk reagoval Gladiator15

dragon94

To jsem měl dojem, že je pouze vzpomínka na ni. Je hloupost ji vracet, jednak už to není ta samá Gamora a jednak by to hodně zrušilo její oběť - jakkoliv to není ta Gamora která byla obětována. Byl by to jen fan service, nic víc

na příspěvěk reagoval Gladiator15

AloeB

Netrolí. Na lodi se Star-Lord díval na "monitor" a byla tam fotka Gamory a pod ní bylo napsáno "vyhledávání".

na příspěvěk reagoval AloeB

Ratemus

Trollíš? :D Gamora se po boku strážců neobjeví, od bitvy jsme ji již neviděli, nebyla ani na Starkově pohřbu, ani se Strážci na jejich lodi :D

na příspěvěk reagoval dragon94, Ratemus

drax720

To já mám jinou lahůdku. Vedle mě seděla 65 letá babička se svou cca 25 let starou vnučkou a ta teda plakala a smála se při každé možné příležitosti.

Nathaniell

Nathaniell (hodnocení, recenze)

drax720

Sralk umře? Paráda!! Infinity war bylo koukatelný stejně jen díky Strážcům galaxie. Jestli umřel i kapitán Homokokot, tak to už je na dvojitý šáňo. :-D

drax720 (hodnocení, recenze)

Film se mi velice libil, ale poprvé jsem zažil. SPOILER! Že vedle mě kluk kolem 28let si utíral slzy u umírání Tonyho az po jeho pohřeb. Stejně tak skupinka děvčat za mnou ty bulely dosti nahlas až to bylo divný :-/. Já zas měl husí kůži pri nastoupení všech hrdinů 😊 Cap. mohl metat blesky díky kladivu. Samotné kladivo přivolána / vytváří blesky. Thor dokáže sesílat blesky bez kladiva. Když má v ruce kladivo tak mu jen usměrnuje jeho velkou moc a dává mu schopnost létání.

na příspěvěk reagoval Nathaniell, Gladiator15, dragon94

Jarv

Jarv (hodnocení, recenze)

Otázky na ty, kteří film už viděli - je finále (případně některé akční scény z průběhu filmu) alespoň tak velkolepé a dlouhé jako to v jedničce?

na příspěvěk reagoval Torrs, Ratemus, Prometheus69

Ratemus (hodnocení, recenze)

Tak nic, s tím zničením Kamenů jsem se pletl...už v IW je řečeno že jej dokáže zničit stejná nebo podobná energie což se Wandě povedlo... ohledně Gamory si Tony mohl přát aby se nerozpadala, tím pádem jediná Gamora z minulosti bude pokračovat s Gog v Gog 3...jsem zvědav zda si vybuduje vztah k Petrovi...a jsem rád že Thor pokračuje s Gog, tam se hodí víc

na příspěvěk reagoval AloeB

Bury.

Bury. (hodnocení, recenze)

Mě Thanos nepřišel o dost víc OP než v IW. V IW už měl kameny na ruce a byl si vědom jejich síly, tudíž využíval hlavně je a nezapojoval moc fyzickou sílu. To dá rozum. Stejně jak tu psal Ratemus, hlavně útoky v IW nečekal. V každém případě si s nima vytřel řiť.

Ratemus

To asi nee... Iron man ho taky nezvedl, i když měl rukavici. Jeřáb ho taky nezvednul, auta s lany s ním taky nepohli.. viz. Thor 1.

Yoshitsune

Ne se vším v tom článku souhlasí, ale zrovna ufňukaní dvanáctiletí hošíci, kteří tě tak urazili, očividně odkazují na hlavní konzumní skupinu těchto filmů. Zrovna dospělí by měl být již nad věcí a neprožívat to tak, protože není co ;)

7benjamin7

Tak už v AoU s ním dokázal trošičku hnout a Vision ho taky zvednul a podle maleb v Ragnaroku ho mohla zvednout i Hela. Tady bude na vysvětlení určitě lepší nějaký znalec komiksů. Ale čistě za mě jak jsem pochopil z filmů - můžou kladivo zvednou jedinci s vysokýma moralníma hodnotama, kteří upřednostňují ostatní na úkor sebe. Ty blesky už jsou složitělší - ty mraky přivolal Thor a teoriticky je mohl navádět on i když ležel zmácenej na zemi. Ale tohle jenom hádám.

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu