Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Diskuze

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Ty vole konečne sa niekto zastal režiséra. Je jasné, že keď má režisér 8 filmov čiernej a dva v sivej, lebo nikoho nezaujímali,  z desiatich, nie je to jeho chyba. Takýchto ľudí treba brániť a nesmú sa označovať za neschopných.

na příspěvěk reagoval Lacike, vegetol.mp

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Martyn Ford je fakt zrůda, 203 cm a 147 kg, strašlivý hovado! :-D

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Trailer je naprosto úžasnej! Bitky se mi zdaj drsnější než ve trojce, chorča je více pestrá a bude se to odehrávat na širší ploše. Díky taky, že to bude mít nějakej příběh, snad mne chytne. Moc se těšim. PS: Při nástupu Boyky do ringu jsem měl husinu po celém těle.........

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Tak lidi už asi zapomněli, že Florentine taky nezačínal samýma peckama. Navíc trailer na Chapkanovův film Asylum vypadal docela dobře, než ho studio After Dark mega zprasilo, protože jsou to idioti. A hlavně, ty akční scény bude mít na starosti nějakej choreograf a obávám se, že na Chapknovovi zbyde jen dotočit dialogový spojováky, takže bych se toho nebál.

na příspěvěk reagoval ywo666

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

Nebude to čistokrevná arénovka, což je dobře a mohlo se to jmenovat jen Boyka :-) Já jsem s trailerem spokojený, jen otázka kdy to vyjde

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ale trailer vypadá v cajku. Úplně mě neuchvátil, ale nemuselo by to bejt zlý.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Lacike

To si ma celkom ukludnil, ze strihac je ten isty. Aj ti herci su celkom dobre xichty. A Martyn Ford nema chybu v tom "brneni" :)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Lacike (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

Neviem. Nic som od toho Bulhara nevidel, ale skoro vsetky filmy tu ma v ciernom.

Snad to Adkinsovi nedojebe. Verim, ze nie. Pre Adkinsa to je ta najslavnejsia postava, choreograf je kvalitny, strihac je ten isty ako pri skoro vsetkych Florentinovych filmoch, Florentine to produkuje.

Celkovo je stab velmi podobny ako minule. Mozno Florentine len nemal dost casu a tak to nechal rezirovat niekoho ineho.

Fakt zatial z toho nemam zly pocit.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Lacike

Suhals, trailer na trojku bol slaby. Florentine urcite dohliadal aj na post-produkciu lebo prave on zverejnil info o tom, kedy bol film zostrihany a zacala sa dorabat hudba. Akurát neviem, preco ked uz nechcel rezirovat, museli obsadit takého sraca.

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

To ze to nereziruje Florentine je prekvapive a asi preto tak dlho tajili meno rezisera. Ale aspon je uvedeny ako producent, tak snad to bude stat za to. Bitky vyzeraju, ze su natocene v rovnakom prehladnom style ako v minulych dvoch dieloch, takze zatial som spokojny.

Celkovo sa mi trailer dost paci. Tak za 4*. A vyzera lepsie ako trailer na trojku, ktory bol priemerny.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Trailer a bojové scény vypadají fajn, ale nemůžu se zbavit pocitu, že vše je kopírované... že vše jsme už viděli...

skipercak

skipercak (hodnocení, recenze)

Nechapem preco to nereziruje Florentini. To je v riti. Zatial bol Adkins najviac vyuzity prave pod jeho vedenim. No do kelu. Aj ked trailer vyzera ok.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

Však já vím, jen se toho bojím. :/ Trailer vypadá dobře, jen záleží jak budou akčné scény natočeny, zda-li budou přehledné atd ... :(