Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Pěknej obsah od m.a.t.a. Už se těším až ho zase přebije nic neříkající oficiální obsah distributora, jak je tu zvykem...

Ouwen (hodnocení, recenze)

Martin741

jop, základní příběh bude stačit. i trojka s dvojkou měli obyčejný story a šlapalo to na pohodu.

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lateef

myslim, že pokud tento rok nevyjde z indonésie Headshot s Uwaisem, tak Boyka bude bojovkou roku.

Lateef (hodnocení, recenze)

1. září by měl být oficiální termín vydání, je to na více webech, tak snad jo, nechci čekat další rok... věřím v totální akční pecku, která znovu ještě posune už tak výbornou trojku...

na příspěvěk reagoval Ouwen

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Ja tiez. A ako mam skusenosti s dátumami na imdb, este minimalne 2x to posunu.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Na IMDb uvadzaju datum premiery v USA na 1. september. Tak som zvedavy. Do konca roka sa snad dockame :))

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Adkins ma na facebooku: Coming soon 2016, tak snad to vyjde tohto roku.

Na jednej strane sa to môze na par rokov zaseknut ale zaroven môze uz zajtra vyjst tv rip z nejakej polskej TV.

U tychto DTV filmov nikdy nevies.

Lateef (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

Kickboxer 2 už datum má, tak snad se dočkáme i tohoto co nejdřív. Snad nám čekání zkrátí Never Back Down 3 (7.6.)

Lacike

"He looks like fucking pussy" - Tak z tohto som spadol zo stolicky :D Scott je iny srandista. Citim, ze premiera sa bliiizi.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

jako moje první a poslední power rangers byli ti první a ti stáli prostě za hovno, další sem neviděl, takže nevim, ale když se řekne power rangers tak dostanu běhavku

na příspěvěk reagoval Lacike, Ouwen

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.