Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Diskuze

Ouwen

Ten rebricek poukazuje iba na jedinu vec a to rozhlad autora, ktory ho zostavil.

Evidentne az tak velky nebude.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

u Yena nevim, už neni taková mlátička a teď spíš jenom dělá řízky, ale Iko a Yayhian sou moc badass tak tam nemůžou být

na příspěvěk reagoval Ouwen

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Uživatel smazal svůj příspěvek.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Inak ten typek, ktorého Boyka zabije, Emilien De Falco sa dost podoba na Adkinsa. V traileri to pri ich suboji vyzeralo ako keby Adkins mlatil sam seba :))

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Však som písal, že to, že keď má 10 z 10 filmov napiču tak to určite nebude zlý režisér a môže za to čas, rozpočet, producenti. Podľa mňa keby mu dajú 50 mega a voľnú ruku tak je to hit maker. Ako keby má nejaký dobrý film už som ostražitý. Ale pri 100% sračkových filmoch je 100% šanca že ten jedenásty bude pecka. Inak ja uznávam od Florentina iba Undisputed sériu. A aj tam má iba dobré bitky a jednu vydarenú postavu Boyku. Inak je jeho filmografia dosť slabá. Preto sa čudujem že netočí jednú vec ktorá mu ide.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

stuntmanMIKE

Ty si tu asi najvacsi kverulant. Lacike na druhu. David N. White sest rokov piluje scenar a ty ho po prvom traileri odjebes. Hanbi sa :)

Lacike

Ked to beries takto prisne, tak ani U2 nebola uplne klasicka arenovka. Kolko tam bolo subojov? Dokopy 4 ak si dobre pamatam. A zvysok casu zabral ten akoze pribeh. Cistokrvna arenovka bol az U3. A pri tejto casti sa neobavam, ze by bolo malo subojov.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

Tak to jsi hezky vystihl. Ale ačkoliv je Close Range levnej, troufám si tvrdit, že na u toho měl Florentine tvůrčí svobodu a nikdo mu do toho nekecal. Na druhou stranu, plno levných televizních béček je vázáno různými stupidními nařížením včetně přesnýho dodržení stopáže i kdyby to mělo ve výsledku filmu ublížit. Stačí si např. přečíst, co zažíval režisér Josh Becker, když natáčel pro SyFy Chanell béčko Harpie. Ale já nikdy netvrdil, že ten bulhar je stejně dobrej jako Florentine. Jen že je to zkušenej rutinér, co natočí, co natočit má. Třeba pak zjistíš, že bitky má U4 skvělý, ale jinak tomu chybí šťáva a že jeho kritika byla oprávněná.  Vím já? Jen ze zkušenosti vím, že lidi u kterých by to člověk neřek, dokážou překvapit:)

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike

uprimne poviem, ze mna adkins bavil len ako Boyka... a teraz boykovi odrezali gule :) takze neviem... Jarheada mam stiahnuteho...ked budem mat naladu na trash tak pustim :)

na příspěvěk reagoval Lacike, m.a.t.o.

stuntmanMIKE

jedine co ma na tom mrzi je, ze to uz nebude klasicka arenovka a budu otravovat s premakanym pribehom :)

no co uz, ja som si uzil aj Close Range.

Pozri si Jarhead 3. Su tam skvele prestrelky v ktorych aj trafia protivnikov a pokial ti uz Adkins lezie na nervy, tak si to duplom uzijes. ;)

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, m.a.t.o.

vegetol.mp

to pleties dokopy dve veci

neschopnost niektorych ludi, ktori nenatocia megapecku ani keby mali na to 150 mega

a zle podmienky u nizkorozpoctovych filmoch, kedy sa musi vsetko natocit narychlo

Close Range sa tiez tocil narychlo, na opakovacky nebol cas a aj tak je to skvely film.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike , m.a.t.o.

ved ale commoooon chlapi... ano v dvojke bol badass... v trojke to bol zlomeny badass, ktory po prehre ostal sam a zniceny zit v stoke... vsetci sa na neho vysrali. preto chapem, ze sa paktoval s kym mohol... ale toto ? Co ho idu z basy pustit, aby mohol strielat ? aky prerod ? ved je to vrah ... hladate v tom kadejake klucky aby sa dal vysvetlit jeho prerod...pravda je ale ta, ze je to kokotina. Arenovka ako taka skoncila.... ruskeho mafiana a vraha pustia na slobodu, kde si pojde po vendetu... uplne odpici pani... Ja vidim Boyku ako chlapa, ktoreho zavreli do basy za vrazdy, kde je alfa samcom... v base sa organizuju zapasy medzi vaznami a su z toho prachy... end of story... a teraz nam idfu nabulikovat, ze Boyka sa zmenil, ide zachranovat zeny a ja neviem co ? Klasicka Adkinsova poza :) take odmenujem 1 az 2 hviezdami :)

na příspěvěk reagoval Ouwen, Lacike

stuntmanMIKE

Boyka bol bad guy len v U2. Mne sa tiez nepacilo, ked v U3 zacal jeho "prerod", ale nakoniec som to akceptoval. Ta zlomena noha v nom prebudila svedomie, ja myslim, ze je to uveritelne vramci nejakej tej skatulky. A Boyka nikdy nebol a nebude uplny anjel, je to stale typek co ta dokaze umlatit na smrt, akurát ma slabost na dobitych cernoskov a mnohodetne vdovy :)) Mne tam najviac bude chybat Gaga, to bola cool postava.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Ano, to bylo myšlený tak, že pokud točíš tyhle filmy, asi nemáš na výběr mezi Bondovkou a životopisem Gándhího. Prostě točíš béčka o vraždících švábech a basta. Nabídnou ti sračku a protože se tím živíš, vezmeš to, protože máš hypotéku:) Když jsem se byl podívat na natáčení tohohle filmu: http://www.csfd.cz/film/47628-cest-gladiatora/prehled/ stěžoval si kamereman, že by to chtěl sjet ještě jednou, že se mu tam něco nezdálo. Odpověď režiséra byla, že není čas, že se toho musí ještě hodně natočit a že tu nevyrábí žádný umění, tak ať to neřeší. Těžko pak hodnotit něčí schopnosti, když jim není umožněno, aby ukázali, co v nich je:)

na příspěvěk reagoval Lacike

vegetol.mp

Napisal si:  Ten bulharskej týpek je dle mýho klasickej TV režisér, co točí na zakázku a drží hubu a krok.

Proste poskok. Darmo sa vykrucas. :)