Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Diskuze

Ouwen

Je to tak jsem prostě hajzl. Ve filmech vždycky fandím víc záporákům než klaďasům, neb zahrát kvalitního záporáka je dle mého názoru větší umění než ti všichni nažehlení klaďasové co dělají jenom ty správné věci a zachrání svět :-)

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Jinak Adkins nikdy nic lepšího nenatočí?! Ale no tak... Unisol 4 má špičkový bitky a k tomu ještě kvalitní originální děj.

Wacoslav1

přijmout hrdinu, kterej odpustil všem a všemu je komplikovanější, než fandit idiotovi co má furt chytré kecy a pak napálí. říkám ti, Boykův přerod je naprosto logickej a dospělej. mnoho lidí si v tom najde i to svoje. mě třeba v never back down 3 nebavil hlavní záporák co tam jen řval jak kokot, nejlepší badass je ten, kterej má charisma a určitou povahu

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Pre teba je to otravne klise pre mna je to povinnost zanru. Proste to k tomu patri. Navyse U3 ma dokazalo aj prijemne sokovat zaverom. Pozeram, pozeram, ze Boykovi vystrelia mozog z hlavy a zrazu sa zjavi nigga a zacharni ho. A potom sa dozviem, ze Gaga si stavil nanho. Ale ako som pisal nizsie, o suboje strach nemam, dolezite bude ci ma film bude bavit aj v neakcnych scenach.

Lacike

a vidíš jak se mu to vyplatilo ve trojce :-) boyka prostě dospěl, už nemá zapotřebí všem něco dokazovat, je nejlepší. ted se bude muset naučit žít bez boje. mě scénář prostě na arénovku přijde úplně ideální a plno áčkovejch filmů může dialogy závidět

Ouwen

Jako trojka je lepší než dvojka, protože dvojka ve stupiditě příběhu překonává všechny možné hranice, ale co se postavy Boyky týče líbil se mi víc ve dvojce já radši v arénovkách ty badasse i když je jasný od začátku, že na konci dostane na držku.

Chtěl bych vidět arénovku ve který hlavní hrdina dostane na prdel a záporák mu pak triumfálně zlomí vaz. Nešťastná cuchta oplakává svého hrdinu a badass burcuje davy :-) To by aspoň nebylo to věčně se opakující otravný klišé. Taková arénovka asi hádám neexistuje?

Ouwen

Presne. Aj ako zaporak dodrzoval urcity kodex cti, takze jeho prerod v trojke mi pripadal logicky.

Wacoslav1

možná to bude znít divně, ale mě tam Boyka i přes tu aroganci přišel celkem férovej. když málem někdo otrávil soupeře, tak se nasral, že nevyhrál férově.. už i tam má určité prvky, které se naplno v trojce rozvinou

na příspěvěk reagoval Lacike, Wacoslav1

Wacoslav1

A v Komande ta nesralo, ked Arnie vystriela cely ostrov?

Ja teda realitu v arenovkach nehladam. Staci mi kvalitne choreo podporene skvelym soundtrackom, sympaticky hrdina a diabolsky zaporak. To vsetko Undisputed 3 ma.

na příspěvěk reagoval Ouwen, Wacoslav1

Lacike , Wacoslav1

určitě se dá choreografie bitek posouvat. však Evans v Raid 3 nabídne zase něco víc. ono to jen chce malinko odbočit mimo mantinely. já jsem rád, že se tohle bude odehrávat i v ulicích a nyní to fakt bude mít pevný děj. Boyka je zajímavej charakter a žeru jeho vývoj. z arogantního kreténa se stal dospělej člověk a ve čtyřce bude hledat spásu. já budu rád za filozofické kecy takového fightera. prožil si toho hodně a bude i zajímavé sledovat, jak se začlení do běžného života mimo bitky. samozřejmě, že nechci recyklaci, proto jsem rád za to že i Raid ve dvojce Evans řízl několika žánry. pak to záleží na každého z nás, jak přijme tenhle přístup

je hlavní si uvědomit, že Adkins nic lepšího než Undisputed nenatočí :-)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Martin741

Lacike

Já to nevím. Neříkám, že čekám, že arénovka bude reálná, ale to jak v Undisputed 3 vyhraje souboj i z tou přelámanou nohou to už je totální sci-fi jako sorry já se musel smát, ale když vás takovej nesmysl nikoho nesere tak ok.

na příspěvěk reagoval Ouwen, Lacike

Wacoslav1

Undisputed 3 je najlepsia arenovka aku som videl a vsetky tie stare pecky oproti nej vyzeraju ako sracky.

Choreografia sa naviac neustale zlepsuje, takze je dobre, ze vznikaju dalsie. Stale priestor kam posuvat hranice.

Asi by si zrusil aj akcne filmy, komedie a vsetky ostatne zanre. Ved tie stare uz nic neprekona.

Tie ciernobiele filmy ti zacinaju liezt na mozog.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Ouwen

Wacoslav1

Ja neviem co ine ako kvalitne bitky by si chcel od arenovky? Filozoficke kecy?

Pripadas mi ako zenska, ktora akcnym filmov vycita, ze sa v nich prilis vela striela.

Pokial nemas rad arenovky, tak ich nesleduj.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Martin741

Lacike

Jenom tím chci říct, že tyhle filmy už taky nemají co nabídnout. Je to na jedno brdo zachránit to může jenom dobrý choreo a Adkins. Já se tady soustředím spíš na něj než na samotný film, protože Scott klepe na dveře mojí topky a tady mě snad utvrdí, že tam patří. Film očekávám, že bude maximálně průměrnej na 3*.

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Otravne? To je na tom to najlepsie.

Predstav si arenovku v Seagalovskom style.

Vojde do ringu, bez mihnutia oka zmlati protivnika a znudeny odide prec.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Hlavně tam bude zase to otravný klišé použitý ve stovce filmů. Boyka bude určitě po celej fajt dostávat brutálně na prdel a pak se určitě zázračně zvedne a vyhraje :-)

na příspěvěk reagoval Lacike, m.a.t.o.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

jen a´t Boyka filozofuje, to je bomba když takový bouchač řeší záležitost života a smrti, takhle se to dělalo ve starých samurajských filmech, samuraj seděl za pecí a škrábal se na zadku a dumal nad životem, a pak šel zabít sto chlapů

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

snad to bude dobrý, nicméně semi líbí že to je dobře spárovaný, takže tam nejsou mezery, jinak řečeno vypadá to jako bitka

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Lacike

Co ti nesedi? Meno rezisera? :D Bitky budu suprove, akurat sa bojim, ze Boyka bude prilis filozofovat. No ale uvidime. Snad ma budu bavit aj neakcne sceny ako v U3.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Lacike (hodnocení, recenze)

Choreografia je kvalitna, prehladnost dokonala az obcas vidno, ze sa chlapci ani nedotkli ale reakcie na pseudoudery su spickove, takze to nevadi.

Napriek tomu mi na tom nieco nesedi a neviem co.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

m.a.t.o.

tak ani trojka neměla kontaktní bitky, několikrát jsem si všiml, že tam ani nedošlo k úderu. je to dobře maskované. jinak režijně to vypadá jako od Florinenteho, takže se není čeho bát.