Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Diskuze

Ouwen

Já tak zhruba za hodinu, ale mám tam i registraci a když se mi nechce čekat nebo se na ten film chci kouknout hned tak z rychlým stahováním ho mám za 10 minut.

Lacike

Tak ulož mělo svého času problémy to vím od té doby tam soubory dost promazávají. Zajímalo by mě jak to mají ošetřené na Hellspy, protože tam se objeví úplně všechno a nikdo to nemaže. Třeba film kterej máš na ulož to v jedný zaprděný verzi, tak na hellspy si můžeš vybrat třeba z deseti verzí. Jenom mě překvapuje, že na ulož se dá pořád stahovat zadarmo sice to nejede kdovíjakou rychlostí, ale pořád tady ta možnost je.

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

ja chapem aky je rozdiel medzi torrentom a uloz to.

torrenty boli nelegalne odjakziva aj u nas kvôli tomu, ze pri stahovani musis aj zdielat.

ta novela by mala trestat nelegalne stahovanie komplet, pretoze najnovsie nemas narok na kopiu nahravky z nelegalneho zdroja a môze si ju stiahnut jedine z autorizovanych zdrojov

uloz to rozhodne autorizovanie na to nema

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

jasne no...ja to vidim rovnako :) beztak najvacsie prachy maju studia z kina... a takych ako waco co cumia na cam ripy je malo... cize tam o nejake horibilne sumy neprichadzaju. Len vravim ze je to skurvenost takto ludi trestat...

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Mně přijde vtipný, jak furt skuhrají, že jim ty filmy někdo krade. Ale nikde není studio o tom, kolik lidí si to šlo legálně koupit, potom co si to stáhlo a líbilo se jim to:)

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

to ja mam zas arrenovky rad... je to jediny akcny subzaner, kde mi nevadia baletaci... tam to podla mna patri a ked to vie niekto natocit, tak nemam problem...

Ouwen

No nic mi to neříká já nemám tyhle weby, tak zmáknutý jako vy, časem tam mrknu. teď si dám stejně asi repete Mechanika, chtěl jsem počkat na lepší verzi, ale když už nějaká dobrá duše udělala titulky, tak to sjedu, abych si vychutnal dialogy :-)

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

Neboj já už taky zjistil, že např zpomalovačky nejsou vynálezem současných arénovek, ale nemůžu se zbavit pocitu, že dřív je uměli citlivěji používat zatím co dneska je serou úplně všude a působí to samoúčelně.

Ba ne jenom vztahem z dětství to nebude :-)

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Jinak když se tady tak o tom bavíme, tak jsem dostal chuť zopáknout si Die Fighting a jako ten film se nedá nikde stáhnout, zmizel ze všech webů není ani na Youtube. WTF?! Poradíte mi někdo kde ho schrastit když tak do pošty please? Díky :-)

Wacoslav1

Hood byl jinej. Ten řešil zákony fakt ručně a byl schopen rozlámat kohokoliv, kdo působil ve městě zle. Ale zase měl svoje zlozvyky. Jenže ta postava je tak skvěle zahraná a napsaná, že mi přišla bezchybná a mě hodně osobní. Pro mě je nejosobnější ze všech, ale to už asi víš. Brock to řekl dobře:

"Tohle město tě potřebuje. Jako jedinej ses postavil Proctorovi. Ten parchant si tě nedokázal koupit. Musíš dodělat cos začal."

= dodělat, rozbít mu hubu a taky trošku do huby dostat. On snad v každym díle končil s rozmláceným xichtem u Sugara a whisky :D

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Podla mna sa ti pacia väcsinou uz len stare arenovky ku ktorym mas vztah z detstva.

Z novych ti nejakym zazrako sadlo Never Back Down 2.

Die Fighting nie je cista arenovka.

Ouwen

Souhlas Hood je především člověk z masa a kostí a jakož to každý člověk není dokonalý. Začínám mít alergii na ty správný hrdiny co vždy udělají tu správnou věc ve správnou chvíli...

Ouwen

Já mám taky rád srozumitelné filmy, ale občas ocením i takový u kterých je třeba používat mozek a Unisol 4 je jeden z nich :-)

Wacoslav1

to je blbé, já rád děj pochopim na první zátah, než si to pouštět několikrát. to svědčí o demenci scénáře :D

Ouwen

To hromadě lidí, protože to prostě nepochopili. I já si musel ten film pustit 3x než jsem ho úplně vstřebal.

Wacoslav1

hele v tomhle podle mě nejlépe boduje Banshee :-) tam jsem fandil Hoodovi i Proctorovi, tam byla ta linie mezi klaďasem a záporákem úplně tak akorát