Reklama

Reklama

Obsahy(1)

James Bond, agent 007, skončil aktivní službu a užívá si zasloužený odpočinek na Jamajce. Klid však nemá dlouhého trvání – objeví se totiž jeho starý přítel Felix Leiter ze CIA a požádá ho o pomoc. Mise na záchranu uneseného vědce se ukáže být zrádnější, než se na začátku zdálo. Bond se během vyšetřování dostane na stopu nevyzpytatelného zločince, který disponuje nebezpečnou a velmi ničivou novou technologií. (Forum Film CZ)

(více)

Videa (8)

Trailer 1

Recenze (1 107)

Fr 

všechny recenze uživatele

,,ÚKOLEM ČLOVĚKA JE ŽÍT, NE JEN EXISTOVAT...“   Tak dvojitá nula Craig je zpátky, aby ukázal, že dokáže bejt i jiným Bondem, než kterýho nám předvedli Campbell a Mendes. Myslím filmově. Hodně se sází na příběh, aby se všechno vysvětlilo a smysluplně uzavřelo. Takže hodně dramatickejch keců a draze vypadající záběry, který nic neřešej. Komplikovanej je i padouch, byť jistý sympatie má. Na mě prostě málo akce! Craigův Bond – to byl vždycky spíš akční film. Teď je to složitý a dramatický...     /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, co bych měl zvládnout během třítýdenního výcviku. 2.) Vždycky bral Bondovky jako dramata.  ///  Thx za titule „czmimi“.              PŘÍBĚH ****  HUMOR  ne  AKCE  **  NAPĚTÍ  * ()

dO_od 

všechny recenze uživatele

// Bond se rozloučil ve velkém stylu. Lidštější éra Daniela Craiga započatá Casinem zde byla dovedena do zdárného a řádně dojemného konce, formu nastavenou Samem Mendesem se Fukunagovi navíc povedlo ještě o level posunout, nádherné obrazy ale tentokrát režisér vyplnil i skvělou akcí a silnými emocemi, jež ve Spectre, ale vlastně i Skyfall tak trochu chyběly. Daň za tohle všechno pak byla bohužel vyplacena místy neúnosnou stopáži, slabším záporákem a kolísavým tempem, kvůli kterým se Není čas zemřít nejspíš nezapíše na úplný vrchol bondovek po bok Casina či Zlatého oka, příliš daleko k ním mít ale rozhodně nebude. 8/10 ()

Reklama

Toren 

všechny recenze uživatele

8,5-9/10. Je to randál. Režijně extrémně sebejisté, akcí naprosto kulervoucí a emočně snad poprvé v historii celé série na úplném maximu. To co bylo načrtnuto v Casinu a rozvětveno ve Skyfall nová Bondovka zúročuje na všech myslitelných frontách a přináší pro sérii tolika kýžený (doposud absentující!) aspekt v kombinace se vším, co na téhle značce lidé milují. Nebýt delší stopáže a v druhé polovině zklamavšího zlosyna - šlo by snad o vůbec nejlepší Craigovku. Ale to nevadí. Bond ve své historii ještě NIKDY nebyl takhle osobní a já tenhle odvážný krok kupředu naprosto adoruji. Taková rozlučka se v budoucnu bude jen těžko triumfovat. Paráda. PS: úvodní akce je v Imaxu NEUVĚŘITELNÁ! ()

T2 

všechny recenze uživatele

║Rozpočet $250miliónov║ Tržby USA $160,891,007 ║ Tržby Celosvetovo $774,153,007▐ Tržby za predaj Blu-ray v USA $19,420,704║ Tržby za predaj DVD v USA $8,907,256║ Casino Royale ostalo nezdolané, veľké očakávania a aj potenciál boli ale nie úplne naplnené.  Úvod bol priam delikátny, malo to poriadnu razanciu, šľapalo to priam profesorsky dokonale, akčné scény sa prelínali s týmy dramatickými vo výborných grádoch. Dokonca Fukunaga tam vnášal aj moment nejakých tých šokových terapií, keď nás dokázal pár krát dobre vylakať. Do toho výborná kamera, vizuálne stránka lahodila a hudobný Bondovskí motív nehovoriac. Len škoda že postupne tempo nasadenia zvolnovalo a miestami to prišlo nechcene zdĺhavé. Niektoré postavy tam boli mierne nevýrazné. Pokiaľ išlo o akciu tam to prevažne šľape na plné obrátky a nie je tam moc čo vytknúť. Aj agentka Paloma s troj týždňovým výcvikom bodovala a človek by si jej tam prial len viac, viac, to bola priam šmákota sledovať. Jednoznačne to chce u mňa ešte jednu projekciu a potom budem mať ešte viac ucelenejší názor. /videl v kine: 80%/ ()

berg.12 

všechny recenze uživatele

Snad první Bondovka, ve které by se titulní píseň hodila i na konec filmu. Daniel Craig se ctí dopíji drink a na baru nechává zpropitné. Bez ohledu na to, jak je vám jeho 'emocionální' Bond sympatický, dotváří nejkompaktnější Bondovský celek. Až na jeden motiv tu doslova všechno už jednou bylo. Drobné upomínky ocení všichni, kdo těch 25 filmů poctivě odseděli. I ty hudební, protože Hans Zimmer sám o sobě je bezkonkurenčně nejslabším článkem filmu. Ať je svět jaký chce, pořád v něm jsou dobří, za které má smysl hrát a špatní, proti kterým má smysl se postavit. Jak staromilsky tuhle premisu Bond dnes ztělesňuje, vybočuje zcela ze současné produkce. Salut! Protože co s tímhle kolonialistickým dinosaurem bude dál, je ve hvězdách. ()

Galerie (175)

Zajímavosti (61)

  • Léa Seydoux bude teprve druhou herečkou, která si zopakuje roli Bondgirl. Jejím prvním filmem bylo Spectre (2015). (Duoscop)
  • Datum premiéry mělo být 25. října 2019, ale 15. dubna 2019 bylo oznámeno, že film bude mít premiéru 8. dubna 2020. (Varan)

Související novinky

Aaron Taylor-Johnson je údajně krůček od Bonda

Aaron Taylor-Johnson je údajně krůček od Bonda

19.03.2024

Hollywoodem občas kolují fámy, které nejsou nikým potvrzené, ale mluví o nich tolik lidí, že se považují takřka za pravdu. Nejinak je tomu při šíření skazek o tom, kdo by si měl zahrát příštího… (více)

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Milovali jste v dětství Pobřežní hlídku, Hvězdnou bránu, RoboCopa nebo snad Pravou blondýnku? Pak vás možná bude zajímat, že se všechny tyto značky a pár dalších dočkají v budoucnu seriálových… (více)

Matt Reeves natočí minisérii o Busteru Keatonovi

Matt Reeves natočí minisérii o Busteru Keatonovi

21.01.2023

Zatímco pokračuje v práci na sequelu k jeho komiksovému Batmanovi, rozhlíží se mezitím režisér Matt Reeves (Válka o planetu opic) i po dalších zajímavých projektech. A jeden takový mu nyní právě… (více)

Blade našel nového režiséra

Blade našel nového režiséra

22.11.2022

Po pečlivém zvažování a hledání vhodných kandidátů na režii nového Bladea nakonec šéf studia Marvel Kevin Feige přece jen našel. Po odchodu Bassama Tariqa (Mogul Mauglí) a odkladu produkce tak práci… (více)

Reklama

Reklama