Rogue One: Star Wars Story

• USA Rogue One: A Star Wars Story (více)

Diskuze

Fiftis

Fiftis (hodnocení, recenze)

Trailer je super. Každý jeden záber je niečím zaujímavý. Iba záverečná scéna  mohla byť o pár sekúnd dlhšia :)

West (hodnocení, recenze)

Musím přiznat že tenhle trailer se mi opravdu líbí, i když jsem byl předtím skeptickej, možná že se film nakonec doladil a bude stát za to.

Uživatel West smazal svůj příspěvek.

Helo (hodnocení, recenze)

Och, tak to jdu spát, ať je tady ten pátek co nejdřív :D

(hodnocení, recenze)

Bude to první oficiální trailer k Rogue One.Takže to bude nejplnohodnotnější trailer ze všech. Dneska večer ho uvidí dost možná stovky milionů lidí po celém světě při Olympiádě..musím však upozornit že v Riu je o 5.hodin míň.Takže teoreticky pro nás bude trailer v pátek ráno. (z našeho pohledu)..už se nemůžu dočkat.

na příspěvěk reagoval Helo

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Aiwcz

U-Wing v tom traileru ze SWC myslím nebyl, tak to bude asi nová plnohodnotná ukázka i se záběry s dotáček.

Helo (hodnocení, recenze)

PhilTesi

Tak tak, i když by těch nových záběrů bylo třeba jen 10%, jako v tomto případě, tak jsou to nový záběry :D

Aiwcz

Aiwcz (hodnocení, recenze)

Myslíte si, že to bude ten trailer ze SWC (což bych byl zklamán) nebo že v rámci alespoň nějaké propagace vypustí úplně komplet nový trailer?

na příspěvěk reagoval Blackhand47

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Helo

Však jsem řekl že většina ne úplně každá scéna, tu první jsem osobně ještě taky nikde neviděl ;-) příště prosím lépe čtěte přátelé :-D děkuji.

na příspěvěk reagoval PhilTesi

MiniMinion

Jestli to je ten samej co se promítal na Star Wars Celebration tak se neboj. Je tam jen pár záběrů navíc, jako třeba plavidlo, pak běžej na pláž mezi palmy, a na konci se 1x nadechne Vader. Toť vše..

MiniMinion

MiniMinion (hodnocení, recenze)

Ani nevim jestli se na ten trailer chci koukat... Snad toho neodhalí až moc...

na příspěvěk reagoval West

Příspěvek byl smazán administrátorem.

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

West

Že sú skúpi na zverejňovanie ďalších záberov z filmu ako súvisí s jeho prípadnou kvalitou či nekvalitou?

West (hodnocení, recenze)

TV spot o hovně. Jen zkrácená verze traileru.. Nějak mě ta naděje že tohle bude dobrý přechází. Mohli tam dát aspoň jednu novou scénu.

na příspěvěk reagoval mm13

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord