Rogue One: Star Wars Story

• USA Rogue One: A Star Wars Story (více)

Diskuze

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Deonord

Jop, tak to si čteme myšlenky-ve starém kánonu i ohledně Staré republiky je tolik námětů k zfilmování, že by neměl být problém to dokázat i v novém-a koneckonců s posunem o sto let dopředu máš pravdu-starotrilogisty bychom sice připravili o Luka, Hana a Leiu, ale na druhou stranu by se dal vytvořit nějáký nový, krásný příběh koulí Smrti-něco ve stylu Old Republic SWTOR, prostě skryté Sithské Impérium, které by objevili pátrající Jediové :).
PS: Film o Revanovi bych přivítal s největší radostí.

Deonord (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Přesně tak. Udělat Starou Republiku nebo to klidně zase posunout o sto let dopředu. Těch možností je tolik. Tyhle jednohubky by na tohle byly jako stvořené. Vesmír Star Wars je navíc obrovský. Mohlo by to být třeba o počátku síly a zrodu prvních rytířů. Hlavně ať se už vyhnou všem hvězdám a planetám smrti. :))

na příspěvěk reagoval Darth_AK, Blackhand47

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Deonord

Myslíš třeba období Staré republiky?
Když jsem četl Cesta zkázy o Darthu Baneovi, tak mě úplně napadalo, že je to skvělý námět na film (bitva o Russan se stovkami Jediů a Sithů, to by byla filmová podíváná)

na příspěvěk reagoval Deonord

Deonord (hodnocení, recenze)

tomas.malo

Naprostý souhlas. U VII jsem to ještě bral, protože tam byl skvělý casting a přece jen to byl návrat po delší době. Už to začíná působit fakt příšerně nudně. Stejně všichni víme, jak to dopadne. To samé solovka s Hanem Solem. Koho zajímá jeho minulost? Raději bych viděl něco z jiné linie času, co by se úplně oddělilo od klasické ságy (včetně postav).

na příspěvěk reagoval Darth_AK, tomas.malo

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Helo

Presne jak pises, vidim to stejne. Navic u prequelovych souboju mi prijde ze je tam spousta zbytecnych pohybu jen na efekt (coz by zkuseny sermir urcite mohl vytknout i u originalni trilogie ci sedmicky, jen u tech to nejde tolik videt).

Uživatel Merengues9 smazal svůj příspěvek.

Sweat55

Sweat55 (hodnocení, recenze)

Skvělej trailer. Tohle možná bude můj druhej nejoblíbenější Star Wars :O (Impérium nic nepřekoná)

Helo (hodnocení, recenze)

Merengues9

Tak oni to i prohlásili, že se chcou v nových filmech vrátit ke starýmu feelingu a jmenovitě zmiňovali i styl soubojů. Proti čemuž já zase nic nemám... v 1-3 se na to sice skvěle koukalo a bylo to na pohled krásný, ale ve starých dílech ty světelný meče zase působí takovým... mocnějším dojmem. I v E7 se mi přes kritiku jiných ten fight s mečema líbil právě protože se docela podobal tomu z E5 a E6.

na příspěvěk reagoval Merengues9, Merengues9

(hodnocení, recenze)

Velkolepé.Tleskám..

BTW (menší spoiler ?): Jsem tady jediný kdo si všiml ,že Saw Gerrera..měl v teaseru holou hlavu bez šedin a v traileru má dost vlasů se šedinama ??  Asi tam bude skok v čase nebo tak..

na příspěvěk reagoval Blackhand47, MiniMinion

Hees

Hees (hodnocení, recenze)

Vyzerá to naozaj dobre ....Musím povedať, že ma to nadchlo :D. Teda ten trailer je luxusný a určite ma navnadil, aby som rozmýšľal o návšteve kina :D.

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

West

Trailer skvělej :-) od začátku jsem Rogue One: Star Wars Story věřil a to i nadále u mě přetrvává, ovšem počkám si samozřejmě hlavně až na samotný film.

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Helo

Dúfajme. Temný tón na spôsob finále V. či III. epizódy by sa k Rogue One určite hodil. Veď aj Leia sa v Novej nádeji vyjadrila v zmysle, že veľa skvelých pilotov obetovalo svoje životy, aby tie plány získali.

Odľahčený tón potom nebude ničomu prekážať pri mladom Solovi, Lord & Miller to ostatne asi takto nejako aj plánujú, čo iné od nich čakať?

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Merengues9

Když o SW člověk nic neví, tak si myslím, že je to parádní, podívat se na to podle data natočení. Takhle by přišel o I am your father, protože by mu to bylo jasný hned.

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Merengues9

Možná to tak lepší je, když jsem se díval na Star Wars chronologicky, tak mě ty staré díly po té skvělé akci v seriálech a trojce moc nebavily.

na příspěvěk reagoval Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Jinak teď když se člověk dívá zpětně na celý příběh tak rozhodně je lepší se na filmy dívat podle toho jak byli natočený. Přeci jenom vidět Rogue One před Novou nadějí ve které tak dlouho připravovaná Hvězda Smrti padne tak lehce...

na příspěvěk reagoval Blackhand47, Ištván87

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Zaujímavé je, že sa to tvári ešte vážnejšie a osudovejšie (Desplat!), než prvý trailer. Pritom ohlásené dokrútky mali údajne za cieľ odľahčiť tón filmu. Po tejto ukážke by som ale tipoval, že na konci všetci zomrú... čo by vôbec nebolo zlé. :-)

na příspěvěk reagoval Helo

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord