Stranger Things

• USA Stranger Things
Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, (2016–2024), 36 h 1 min (Minutáž: 42–150 min)

Diskuze

Pargin

Pargin (hodnocení, recenze)

Při shlédnutí 1. série tohoto seriálu musím říct, že je to takový rodinný seriál s nádechem vetřelce. Určitě stojí za to a snad bude i minimálně 2. série!

Tristan Rafael

Tristan Rafael (hodnocení, recenze)

Nevim jestli se to tady řešilo a jestli jo, tak se omlouvám, ale neví někdo prosím, kdy by mohla mít premiéru druhá řada? :) Jsem línej hledat, díků dík)

na příspěvěk reagoval Marceloo

Extrakritik

Extrakritik (hodnocení, recenze)

Chěl by jsem se zeptat,co to na konci v poslední epizodě dával šerif do tý bedny a proč? Nějaký sušenky a ještě něco. A taky vám připomíná Jedenáctka Portmanovou za mlada?

na příspěvěk reagoval Marceloo, Eržik

code2

code2 (hodnocení, recenze)

Zatím jsem viděl jen první díl, ale ten soundtrack je mazec, kdo ho dělal? Trochu mně to připomíná hudbu z Knick :)

Ludus

Ludus (hodnocení, recenze)

Pod

U Hranice nemožného mi trochu vadí, že je to roztažené na moc epizod (ale jinak to není špatný). Primeval měl hodně zábavné dvě řady (potom žel začal prudký pád). A Super 8, no ... to mělo asi vysoký rozpočet, to vidět je. Jinak to má možná podobná témata, ale je to vždycky o něčem jiném.

mrx.friend

mrx.friend (hodnocení, recenze)

Nehodlam se tady s tim tvrzením pouštět do nějaký velkolepý diskuze, ale podle mě má svůj důvod, že lidi dneska prahnou po tom, co bylo dřív a začíná se to v některých oblastech odrážet ;)

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

"cokoliv, co se vědomě obrací do minulosti" = hipsterské. Není to moc zjednodušující?

na příspěvěk reagoval Beckett51

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

:-D ja teda hipstry taky nemusim, ty jejich tisice druhu kafe, a divne nazvany kolace, ale tohle by me nenapadlo :-)

Teringer

Teringer (hodnocení, recenze)

Lucasion

:D Tak než (jestli vůbec) něco takového vyjde, hehe, doporučuju různé rozhovory na youtube s mladší částí představitelů. Ty děcka mají víc rozumu než půlka dospělých, a prostě jsou fakt výborní, takže doporčuji. :D

Lucasion

Lucasion (hodnocení, recenze)

O můj bože! Tohle doufám koupí český distributor a vydá na blurayi. Nejlépe nějakou velkou edici s mnoha obrázky, texty a komentáři a videa a pohlednicemi... A... Chápete mojí pointu že jo? :-D

na příspěvěk reagoval Teringer

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

5MARFO7

Existují stovky kvalitnějších seriálů. Stranger Things bych nepustil svému úhlavnímu nepříteli, natož rodičům.

5MARFO7

5MARFO7 (hodnocení, recenze)

KevSpa

Netreba byt ironicky.

Ja som serial uz videl. Chcel by som ho vsak pustit napr. rodicom, ktori by to s titulkami urcite nepozerali.

Preto sa pytam...

na příspěvěk reagoval Psychor, KevSpa

KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

A pak smutně čekal roky a roky, až mu naservírují ten skvostný dabing...

na příspěvěk reagoval 5MARFO7

Netflix chystá americkou Korunu