Cry_Wolf

• Česko Krutá hra (více)

Spolužáci Owen, Dodger a Tom jsou členy místního Klubu lhářů. Jednoho dne je nedaleko školy nalezena zavražděná mladá žena. Partička kamarádů roznese fámu, že vrah, který si říká "VLK" se chystá znovu zaútočit. Situace se však zvrtne v okamžiku, kdy začnou mizet osoby, které předtím označili. Nikdo z nich neví, kde končí pravda a začíná lež. (oficiální text distributora)

Deimos

DVD/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +trošku atmosféra, trošku Lindy Booth, dobrej plakát a maska -slabej masakr, nic moc neukážou, překombinované finále, horší kamera i obraz/// Tak Cry Wolf jsem si dlouho odkládal s nadějí, že uvidím pořádněj horor nebo aspoň pěkně pikantní vyvražďovačku. Ničeho z toho jsem se ale nedočkal. Jediné o co se film snaží (a trošku mu to vychází) je klamat diváka a hezky si s ním pohrávat. A taky se snaží o dobrou atmosféru, ale ta je v kontextu s koncem filmu ehm zbytečná. Takže filmu bude více slušet dvouhvězdičkové hodnocení./// Celkem 48%/// ()

C0r0ner

Sice je na tom vidět malý rozpočet, ale stejně mi to nebránilo v obdivování špičkového scénáře, kde si člověk minimálně čtyřikrát myslí, že ví co a jak, ale nakonec je stejně všechno jinak. Přesně takovéhle filmy mám rád, celou dobu jsou zajímavé a na konci dávají smysl. Co víc si přát? A těch 58%? To jste tady teda kokoti. 95% ()

FromHell

Oúúúúúúúúúú....Tak tu konči sranda,lebo prichádza Jon Bon Jovi ! Ešte som snáď v žiadnom filme nevidel takého trápneho vraha,ktorý sa zaženie nožom,preto spadne a potom sa ide rozbehnúť za svojou obeťou,ale nevšimne si vedro na ktoré skočí a vysype sa znova ako kýbel zemiakov :-D Pekný prúser toto... ()

Necrotongue

Víc jak dvě hvězdičky jsem opravdu dát nemohl, po hororu tady totiž nebylo ani vidu, ani slechu. Byl to jen takový thriller inspirovaný tradičními slashery ze všech amerických středních a vysokých, a děj se taky naprosto předvídatelně odvíjel, takže jsem byl rozhodnut pro jednu hvězdičku. Závěrečný zvrat mě ale dokázal opravdu příjemně překvapit, proto jsem přihodil i druhý kousek. ()

darkrobyk

„Uááá!" „Zkuste německou filozofii, tam vás nebude nikdo rušit." Owen je na škole nový a co si budeme povídat, moc sympatií nepobral. Je to takový namyšlený a přechytralý fracek, a tak není divu, že by měl dostat za vyučenou. Více jak polovina filmu se ale táhne v tlachání, pobíhání a podezírání. Nechybí ani zavedená klišé, z nichž asi nejokatější je scéna se sluchátky. A proč si divák neužije otevřený gorefest? Na to dostane odpověď v závěru. Rozuzlení není špatné, ale kdysi mě to bavilo více, proto jednu hvězdu z dřívějšího hodnocení ubírám, byť úplný průšvih to není. 2,5* ()

• Natáčení probíhalo na univerzitě v Richmondu. (Lajty)
  • Jeff Wadlow dostal šancu natočiť svoj celovečerný debut po tom, čo v roku 2002 vyhral milión amerických dolárov na filmovom festivale Chrysler Million Dollar. (misterz)

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

11.05.2012

Tohle je docela překvapení. Jelikož má Matthew Vaughn spoustu práce ve světě marvelovských mutantů (natáčení sequelu X-Men: První třídy je naplánované na první polovinu příštího roku), s pokračováním… (více)