Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Diskuze

Lacike

vsetko by bolo pekne az na to svedomie... v realite by sa takto ziadny ex mukel nezachoval... zobral by prachy...jebal na daku stetku a siel si uzivat do Ria... neviem...mne to proste nevonia...sorry chlapci...

na příspěvěk reagoval m.a.t.o., Lacike

m.a.t.o.

nie... ked chceli mal ujst z basy lebo sa dozvedel, ze ti co ho do basy dostali zabili jeho brata alebo psa... a mal vyjst von a vyjebat to vsetko sposobom sebe vlastnym... aj nevinnych ako spravny kriminalnik...

Ouwen

clovece...a ja som bol v tom, ze ide o akcnu arenovku...a ty si z toho nomalne spravil art a psychologicky film :)) Boyka je zabijak...drsne zviera nebezpecne v klietke...bodka... sefuje base a boja sa ho aj dozorci... a teraz ide chodit a pohamat zenskym... uz tam museli zase zakomponovat zensku co ma sere tiez... pretavili to do tuctovej Adkinsonovky, kde sa neda pozerat na nic okrem bitiek...bodaj by som sa mylil...

na příspěvěk reagoval Ouwen

stuntmanMIKE

Zas to ber tak. Predtym bol sice zaporak, ale skôr preto v akom bol prostredi. Na konci trojky sa konecne dostal z basy. Je vonku, ma prachy, tak by bol blbec keby nadalej zabijal alebo robil nejake blbosti. Tak sa casom zmenil k lepsiemu natolko, ze ho po nahodnom zabiti supera zacne hryzt svedomie.

Mne to ako uplna blbost nepripada. Nemam problem to akceptovat. A ze to bude uz iny Boyka? No co uz. Pokial film bude fungovat aj mimo bitiek, tak budem nadseny ako pri minulom diely.

stuntmanMIKE

Boyka ma tajny plan. Zabil akoze nahodou Gregova, aby mohol opichat jeho zenu Almu, kedze v base asi vela moznosti na zasunutie nemal, ale hops, do toho sa priplietla gruzinska mafia, takze teraz ich musi vsetkych dat dole :)) Uz ti to znie lepsie?

stuntmanMIKE

no víš, když jseš král ve vězení a pak ti přelomí koleno týpek co tam je nějakou chvilku tak tě to dost poníží, a to tě poznamená psychicky.

už půjde poznat, že jsi zranitelnej, staré nefunkční železo, upadneš do nějaký díry a fuck it.

Boyka začal opět trénovat, udržel si svojí hrdost, ale viděl, že jako narušenej magor toho moc už nezmůže, musel projít změnou. proto se třetí díl jmenuje vykoupení a proto je konec takovej jakej je.

nešlo mu ani tak o prachy, ale o sebenalezení a dokázal sám sobě, že je nejlepší fighter na světě. a pokud vim, v traileru zazní od něj věta "i'm trying to save yourself", což navazuje na to vykoupení. pořád není spokojen se svym životem, ale proč by měl hnít tam, kde všechny porazil? na to aby prošel fakt zkouškou je to, jak bude žít normální život. Boyka je sice mašina, ale ta zlomenina kolena ho doslova zlomila a začal nanovo a šel jinou cestou.

Ouwen

ale sak to je uplne jedno... ked pozeras tie filmy, tak vidis, ze to je zabijak v klietjke... v dvojke bol za zaporaka, ktory sikanoval cele vazenie a vsetci sa ho bali... a teraz z noho ide byt svedomim poznaceny bojovnik dobra ? no to nie...

na příspěvěk reagoval Ouwen

stuntmanMIKE

pokud vim, nikdy ses nedozvěděl proč boyka někoho zabil, co ho k tomu vedlo atd.. je to antihrdina, ale i zločinec chce najít vykoupení. je plno filmů, kde zabiják řekne že toho má dost a už v tom nechce pokračovat.

Lacike

pozri... postava Boyku je zaujimava aj pre to, ze je to nasilnik a vrah... zavrety v base. Neni to postava JCVD z Pekla, ktora sa do basy dostala nahodou...neni to ziadny martyr ako Sly v Kriminale a podobne. Boyka je proste svina a hajzel, ktory si zasluzi v tej base zdochnut. A tym je ta postava zaujimava... je to antihrdina. Ale v tomto dieli idu z neho spravit postavu ako mal JCVD a Sly... pomaly dobraka, v ktorom sa ozvalo svedomie a ide pomahat ? akoze co to je za kokotina ? Ked uz chceli...mali to spravit tak, ze ujde z basy a ide za cestou pomsty...zakerne a brutalne... kde sa nestiti mordovat nevinnych... ale oni ho idu uplne skurvit... to ma sere...

na příspěvěk reagoval Ouwen, Lacike, m.a.t.o.

m.a.t.o.

no sak ano...aj mna... lebo sa to odohravalo v Ruskej smradlavej base :) ale ak sa ide teraz boyka trtosit po uliciach a hrat zo seba dobraka na misii za spravodlivostou, tak ma to odradza trosku...

na příspěvěk reagoval Lacike

stuntmanMIKE

Zober si, ze ani dvojka nebola cista arenovka. Sak tam boli iba styri suboje a na moj vkus sa prilis vsetko sustredovalo na pribeh. Ale aj tak som bol spokojny. V trojke bolo vela subojov, ale tie v ktorých sa nebil Boyka ma zase az tak nebavili. Zato ma narozdiel od dvojky bavili aj neakcne sceny.

vegetol.mp , Lacike

Laci: No prave kvôli tomu by bolo dobre keby stihli natocit dva diely za 5 rokov :))

vegetol: Ano, ale pre takého Lernera su 3 miliony jak pre mna tri eura. Asi nebude az taky fanda arenoviek ako som si myslel :))

m.a.t.o.

ale no taaaak... ja mu nebudem vycitat ze zmlati 20 chlapov a nasklada ich na hromadu v nejakej ulicke...to je OK... ale tak zase mna bude srat ak paradnu arenovku zmenia na nejaku tupost stylu Close Range.

m.a.t.o.

Tvrdil to samotny Adkins. Od posledneho dielu ubehlo 6 rokov. Takze pri tomto tempe by pri pätke mal 46 a sestke 52 rokov. To uz neda.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

Producenti jsou strašný plačky. Jak říkal John Carpenter, že film Oni Žijí byl nízkorozpočtovej scifáč, ale studio mu i po 30 letech tvrdí, že film je v mínusu:)

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

tak ja neviem chlapci... ale vzhladom na to, kde sa ide toto posunut, tak moje slipky ostavaju suche... Zaporak z druheho dielu, ktory zabija na pockanie... sa pretransformuje na kladasa a zachrancu...behajuceho po ulici...strielajuceho... no co ti ja viem... :)) ja som len zvedavy jak sa vrah ide dostat z basy... podla mna tento diel nakompletku dojebe celu seriu... arenovkov nemali co posrat. Kazdy sa na to ako na arenovku pozeral...ale toto bude regulerny akcnak ...a ako to uz s Adkinsom byva...3tej kategorie... :)

na příspěvěk reagoval Lacike, m.a.t.o.

Lacike

Teraz ma 40. Za 5 rokov by teoreticky stihli natocit dve casti. A nechce sa mi celkom verit tomu, ze U3 trvalo tak strasne dlho, kym sa zaplatila. Ved budget bol iba 3 mega. Tolko museli dostat len za TV prava.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp, Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Snad stvorka na seba zarobi skôr ako trojka, ktora vraj velky hit nebol, lebo si ju vsetci stiahli.

Takze je dost mozne, ze pripadna pätka bude posledna, pretoze neviem ci by Scott zvladol take akrobaticke kusky aj v pätdesiatke.

Ouwen

Scott uz po natoceni stvorky zavesil na FB nieco v tom zmysle, ze maju plno napadov pre dalsi diel, kam postavu Boyku posunut. Tato seria sa evidentne netoci kvôli vysokym ziskom, ale robia ju nadsenci, takze pocitam s tym, ze ohladom pripadneho dalsieho dielu si nechali otvorene zadne dvierka :)

na příspěvěk reagoval Martin741

Ouwen (hodnocení, recenze)

co vůbec bude po čtyřce? vlastně ta postava Yuriho umí jen bojovat, on se pro to narodil. Jsem zvědav, jestli tvůrci zavedou nějakou psychologii k tý postavě. Nezlobil bych se.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o., Yoshitsune