Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(38)

Obsahy(1)

Kazuda Xiono, mladý pilot Odboje, má za úkol přísně tajnou misi – prozkoumat První řád, rostoucí hrozbu v galaxii. (wesi96)

Videa (2)

Trailer

Recenze (14)

Blackhand47 

všechny recenze uživatele

Po několika letech jsem nakonec dal podruhé šanci seriálu Resistance a úspěšně jsem jej dokoukal do konce. Poprvé jsem to vzdal asi po deseti epizodách... a je to trochu škoda, jelikož druhá polovina první série je více než slušná. O druhé řadě se to bohužel říci nedá, jelikož ta má nadprůměrných akorát pár finálních dílů a pouze jeden opravdu dobrý, který ale potěší spíše fanoušky SNL skeče s Kylo Renem. Obecně nemá seriál příliš feeling sequelové trilogie, byť se v tomto období odehrává. Rasy jsou tu spíše původní a objevují se zde také odkazy na prequely nebo dokonce hudba z KOTORu. Sequelových postav je tu pak po málu, je to spíše příběh jedné stanice a pár členů Odboje, Prvního řádu nebo korzár Sidon Ithano se tu objevují pouze epizodicky... s výjimkou BB-8, který s hrdiny stráví velkou část první série. Debilitou scénáře se však již sequelům seriál blíží, je tu plno hloupých vtipů a nelogických kroků jednotlivých postav. S charaktery jako takovými seriál jinak pracovat umí, k srdci vám přirostou... a to i když je z počátku rádi třeba nemáte. Není to vyloženě nejhorší seriál, jaký jsem viděl, ale ze Star Wars animáků je pochopitelně na spodní příčce. Pořád ale lepší než Epizody VIII a IX. Hodnocení: 55 % ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Slušná stýlová animácia, ktorá je dokonca krajšia ako v prípade CGI Clone Wars, ale žiaľ seriál vsadil na zlé karty. Síce používa známe mená z novej ságy začínajúcej Force Awakens, na druhej strane absentuje akciu. Nie úplne, ale to čo považuje za akčné, je v danom svete nuda, nuda, nuda. Zvládol som asi tri-štyri epizódy ako náhradu za kratší film a viac nedám. Možno v budúcnosti. ()

Reklama

mrclTV 

všechny recenze uživatele

Takže opäť ďalší seriál zo sveta SW, opäť kreslený (mimochodom mne sa vizuál vôbec nepáčil), opäť sa zameriava na odboj, avšak konečne je tu aspoň nejaká zmena, ide o odboj proti Prvému Rádu z novej trilógie. Bohužiaľ hneď prvá časť ma rozhodne nenabudila k sledovaniu - hlavná postava je nesympatický uvrešťaný pseudo vtipálek, dej celého seriálu sa točí okolo Disney žbrndy o rodinných hodnotách a celé je to dokopy zlepené s biednym humorom a neprívetivým vizuálom, plný preafektovaných grimás a gagov. A tak sa to vlečie celým seriálom....nič moc. ()

david141474 

všechny recenze uživatele

Tak a je to za mnou, právě jsem se dokoukal jeden z nejhorších seriálů v mým životě. Resistance neboli odboj má jednak špatný postavy, záporáky a děj o tom radši nemluvím. Jediná dobrá postava je asi CB-23. Velitel Pyre taky moc nevyčnívá. Prostě hrůza, nedoporučuju nikomu, jedině tomu, kdo je taky fanatickej fanoušek do Star Wars jako já. 1. Série 3/10 2. Série 4/10 ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele

Tak tohle už fakt ne! Nechal jsem se nalákat značkou SW, a na české verzi Disney si pustil tento dětský seriál v domnění, že půjde o jakousi spojku mezi epizodou VI a VII, ale ejhle, chybička se vloudila, a místo toho jsem koukal na odporně nesympatické postavy, s dětinským chováním a grimasami. Na Disney nakonec dali jen prvních deset dílů, a k dokoukání se už asi nikdy nepřinutim. ()

Galerie (335)

Zajímavosti (5)

  • Stíhačky, vytvořené smontováním dílů z různých jiných stíhaček (obvykle velmi odlišných, od jiných výrobců a vzájemně nekompatibilních), takzvané ošklivky, jsou další položkou z prodlužujícího se seznamu toho, co nový Kánon převzal z expandovaného univerza, dnes Legend. Tam se ošklivky poprvé objevily v knižní sérii „X-Wing“. (vojtaruzek)

Reklama

Reklama